Roela Kaso, vajza që “sfidon” supermodelen Cara Delevigne (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Roela Kaso thyen mitin! shqiptarja e parë dhe e vetme, që listohet në të njëjtën agjenci në Milano, me dy ikonat e modës Cara Delevigne dhe Su Hue. Adoleshentja shqiptare rrëfen në këtë intervistë për “Bluetooth” rrugëtimin e saj në botën e modës. Si nisi modelingu për ju? Më kanë zbuluar prej një viti në dyert e gjimnazit More...

Nga lajmi sot | Publikuar 13:47 07-07-2013
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi sot Ne 13:26 07-07-2013
0 Komente

Moderatori kosovar: Me Genta Ismajlin, më shumë se miq (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

PRISHTINE - Është si hije e Gentës. Kudo që është këngëtarja, është edhe moderatori Granit Miftari, djali nga Gjilani, i cili nuk është i panjohur për publikun. Por i pakuptueshëm për publikun mbetet More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:45 07-07-2013
0 Komente

Beyonce e inatosur me Rihanna: Është jashtë kontrollit (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Beyonce e inatosur me Rihanna: Është jashtë kontrollit Beyonce ka qenë e ashpër në komente për Rihanna, e cila kohët e fundit e ka ekzagjeruar me ekstravagancën dhe trajtimin e publikut. Sipas një burimi More...

Nga lajmi sot Ne 19:10 06-07-2013
0 Komente

Aferdita Dreshaj: Rikthimi me Shpatin? Kurrë mos thuaj kurrë. Kemi mbetur shokë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Afërdita Dreshaj, ‘super stari’ i show biz-it rrëfen në këtë intervistë ekskluzive për “Bluetooth” projektin e saj të fundit, që mban emrin “Super Star”, e që i dedikohet pikërisht medias More...

Nga lajmi sot Ne 14:38 06-07-2013
0 Komente

Redon Makashi do t’i japë fund beqarisë, shpejt bëhet baba! (Burimi: Ikub.al, www.ikub.al)

Redon Makashi -Liria e ka një cak, kur fjala është të hedhësh një hap ndryshe në jetë. Ka shkruar një ditar muzikor, që ka brenda gëzim, dashuri, aventura, dhimbje dhe reflektim për vitet që kanë ikur More...

Nga lajmi sot Ne 10:28 06-07-2013
0 Komente

Anaidi “BB6 ”: Më pëlqen Samanta Karavella (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Më pëlqen Samanta Karavella - Nëse keni menduar se Anaidi meqë fitoi edicionin e fundit të “Big Brother” e u bë i famshëm, do të marrë paratë e do të bëjë pushime vipash, keni gabuar. Djali nga More...

Nga lajmi sot Ne 19:20 05-07-2013
0 Komente

Jessie J: Nuk kam kohë për lidhje (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Këngëtarja Jessie J është shprehur për revistën “Glamour” rreth jetës së saj private. Ajo tha se është shumë e ngarkuar me koncerte për promovimin e albumit të ri të titulluar “Gold”, kështu More...

Nga lajmi sot Ne 16:52 05-07-2013
0 Komente

“S’e ndjej krizën në muzikë, bëj teatër sepse më mbush” (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANE-Prej muajsh i mungon skenës muzikore dhe pikërisht tani kur të gjithë artistët vërsulen për të publikuar këngët e reja, me synim ‘kapjen’ e sa më shumë koncerteve, Rozana Radi vendos të vërë More...

Nga lajmi sot Ne 9:26 05-07-2013
0 Komente

Nëna e Winehouse: E dija që s’do t’i mbushte të 30-tat (Burimi: Top Channel, www.top-channel.com)

Nëse nuk do të kishte ndërruar jetë dy vjet më parë, këtë verë, Amy Winehouse do të kishte festuar 30-vjetorin e saj.  Një mbidozë alkooli, në mbrëmjen fatale të 23 korrikut 2011 i mori jetën një More...

Nga lajmi sot Ne 20:07 04-07-2013
0 Komente

Shqiptaret ne Amerike, kush deshtoi dhe kush po ben sukses (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

 Shqiptaret ne Amerike, kush deshtoi dhe kush po ben sukses: Parashqevi Simaku -Hollivudi pritej te fliste shqip edhe permes kengetares se njohur shqiptare Parashqevi Simaku, qe u largua nga vendi yne 20 vite More...

All Rights Reserved