Joana dhe Meti: Historia jonë, e bukur (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Ai mbahet mend si djalë i bukur dhe i qetë. Meti i “Big Brother 5”, pas eksperiencës së tij në reality show, i është rikthyer jetës dhe punës së tij në Prishtinë. Ka vendosur të qëndrojë larg faqeve të shtypit rozë, duke mos dashur të komentohet për jetën e tij private. Thotë se nuk ka nevojë për këtë pjesë, pasi është More...

Nga lajmi sot | Publikuar 13:49 29-06-2013
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi sot Ne 9:41 29-06-2013
0 Komente

Dritëro Agolli: PS-LSI duhet të kenë kujdes nga “partia-shtet” (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Dritëro Agolli: PS-LSI duhet të kenë kujdes nga “partia-shtet”.   Shkrimtari i mdh Dritëro Agolli, është shprehur se dhe ai si shumë të tjerë ka qenë i mendimit se diferenca në këto zgjedhje More...

Nga lajmi sot Ne 9:33 29-06-2013
0 Komente

Suela Konjari, në faqen zyrtare të teatrit: Zoti i faltë shqiptarët që votuan kundër Berishës (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Suela Konjari, në faqen zyrtare të teatrit: Zoti i faltë shqiptarët që votuan kundër Berishës.   Në cilin vend të botës mund të ndodhë që një drejtoreshë teatri të shfaqet si një militante More...

Nga lajmi sot Ne 13:23 28-06-2013
0 Komente

“Miss Shqipëria 2013”: Ja pse e refuzova “Miss Italinë” (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

 Miss Shqipëria 2013-Fiorenza Lekstakaj është vajza më e bukur e Shqipërisë për vitin 2013. 17-vjeçarja që ka lindur në Firence të Italisë, por që di të flasë shumë mirë shqip, rrëfen në këtë More...

Nga lajmi sot Ne 19:39 27-06-2013
0 Komente

Lady Gaga muzikantja më e fuqishme (Burimi: Balkanweb , www.balkanweb.com)

LOS ANGELOS-Viti 2013 ka qenë mjaft i qetë për këngëtaren Lady Gaga pasi u detyrua të kryente një operacion në pjesën e legenit, megjithatë ja ku vijnë disa lajmë të mira për të. Në bazë të një More...

Nga lajmi sot Ne 19:24 27-06-2013
0 Komente

Valbona Mema: Lidhja ime me Kosovën, vendin ku linda Marsën (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Valbona Mema, ylli i muzikës popullore shqiptare, rrëfen në këtë intervistë të sinqertë për faqet e verës projektin e saj më të ri. Pse i mungoi për tri vite muzikës shqiptare. Lidhja e veçantë që More...

Nga lajmi sot Ne 19:06 27-06-2013
1 Koment

VIP-at: Sali Berisha superman, respekt për të dhe veprën e tij (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANE - Reagimet e personazheve publike pas dorëheqjes së Prof. Dr. Sali Berishës nga strukturat drejtuese të Partisë Demokratike. Elton Deda Fjalimi i Berishës, sa emocionues aq edhe i vërtetë. Unë i More...

Nga lajmi sot Ne 16:31 26-06-2013
0 Komente

Zamira Kita: Me Ramën njihemi që në shkollë, do ta ndryshojë Shqipërinë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANE - Zamira Kita, “Mjeshtre e Skenës”, së fundmi është angazhuar seriozisht në radhët e Partisë Socialiste. Në një rrëfim të sinqertë për “Gazeta Shqiptare”, aktorja e njohur tregon historinë More...

Nga lajmi sot Ne 16:17 26-06-2013
0 Komente

Sekretet e ruajtura të VIP-ave, dalin në shesh pas disa vitesh (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANE-Sekretet e ruajtura të VIP-ave, dalin në shesh pas disa vitesh. Edhe pse shumë sekrete dalin në publik para kohe, disa yje të Hollivudit sërish arrijnë që të ruajnë privatësinë e tyre. Këtyre More...

Nga lajmi sot Ne 14:29 26-06-2013
0 Komente

VIP-at: Kush votoi PD-në e kush PS-në? (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

VIP-at: Kush votoi PD-në e kush PS-në? Më shumë se kurrë ndonjëherë, artistët dhe njerëzit e njohur të ekranit në Shqipëri, më 23 qershor, kanë folur me gjuhën e numrave, në krah të cilëve kanë More...

All Rights Reserved