Postuar me: 7:20 13-06-2012

Korçë, një 27- vjeçar mbytet në rezervuar

Shperndaje
Etiketat

KORÇE-  Një 27- vjeçar është mbytur pasditen e sotme në fshatin Gostivisht të Korçës. Viktima është identifikuar si, Festim Bimo, i cili sipas policisë është mbytur në përpjekje për të shpëtuar bagëtitë e tij.

Ndërkaq, mësohet se trupi i viktimës ende nuk është nxjerrë në sipërfaqe., ku duket se trubullira e ujit ka veshtiresuar punen e polumbareve. Polumbarët janë në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për nxjerrjen e trupit.

Rezervuari i fshatit Gostovisht ka një sipërfaqe relativisht të madhe dhe ndodhet disa metra në largësi të fshatit.

12.06.2012

 

Burimi: Gazeta Panorama

Rreth Autorit

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.