Postuar me: 16:32 25-10-2016

Mashkulli perfekt që zgjon fantazinë e femrave (Burimi: Noa, www.noa.al)

Franco Noriega është modeli- kuzhinier ,mashkulli me nje trup perfekt nga Peruja, i cili zgjon fantazitë seksuale të shumë femrave në botë.

Pasi pozoi për fotografë të mëdhenj dhe sfiloi për stilistë me famë, Modeli – kuzhinier,i është përkushtuar kuzhinës, pasion që e ndan me ndjekësit e tij në rrjetet sociale, përmes videove seksi, recetave dhe fotografive në poza mjaft të nxehta. Franco Noriega është modeli- kuzhinier ,mashkulli me nje trup perfekt nga Peruja, i cili zgjon fantazitë seksuale të shumë femrave në botë. Me pamje dhe trup perfekt, ai e nisi karrierën e tij në botën e modës para dhjetë vitesh, duke pozuar për fushatat e Dolce e Gabbana dhe Louis Vuitton dhe duke pozuar për fotografë me famë botërore si Mario Testino.

Pasi ndoqi një sërë kursesh në kuzhinë, siç shkruan noa.al, pak muaj më parë hapi restorantin e tij të parë me emrin “Baby Brasa”, një rostiçeri në New York, në lagjen Williamsburg.

Zgjedhja për të ndërthurur profesionin e modelit me të kuzhinierit ka rezultuar shumë e gjetur, pasi faqet e tij në rrjetet sociale janë mbushur me ndjekës, ndërsa vëmendja e mediave ndaj tij ka ardhur në rritje.

Burimi: Noa

Rreth Autorit

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.