Postuar me: 7:02 08-06-2012

Përplasen automjetet, një i vdekur, një i plagosur

Shperndaje
Etiketat

TIRANE- Nje person ka humbur jeten dhe nje tjeter ka mbetur i plagosur si pasoje e nje aksidenti ne te cilin jane perfshire dy automjete.

Aksidenti ka ndodhur ne rrugen e Rinasit dhe mesohet se viktima ka mbetur brenda automjetit te demtuar.

Per nxjerrjen e tij jane therritur ne ndihme forcat zjarrefikese. Nderkohe i plagosuri eshte derguar ne spital dhe ndodhet ne reanimacion, ne gjendje kritike.

Burimi:Panorama

Rreth Autorit

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.