Postuar me: 13:57 26-05-2012

Robbie Williams do të bëhet me vajzë

Shperndaje
Etiketat

Robbie Williams u lumturua shumë kur mori vesh që bashkëshortja e tij ishte shtatzënë dhe tani lumturia e tij është shtuar kur ka marrë vesh se fëmija që pret Ayda Field është vajzë. 

“Jam shumë i gëzuar, po pres me padurim të bëhem baba. Jeta ime tani është fantastike”, është shprehur këngëtari për mediat britanike.

Ish-pjesëtari i grupit Take That e ka të qartë se si do të sillet me vogëlushen: “Do t’i mësoj arte marciale që të mbrohet kur të rritet. Gjithashtu do t’i mësoj të luaj futboll, të bëjë boks dhe karate.”

“Duhet që tipat si puna ime t’i qëndrojnë larg e për këtë arsye do e përgatis mirë”, shton me shaka Williams.

BUrimi:Topi

Rreth Autorit

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.