Etiketa nga Arkiva ‘A1 Report’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmet e fundit Ne 10:21 24-02-2014
0 Komente

Ndryshimet penale, dënim çdo shtetasi që lufton jashtë vendit (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Ndryshimet penale, dënim çdo shtetasi që lufton jashtë vendit- Ndryshimet penale, dënim çdo shtetasi që lufton jashtë vendit - Përfshirja e shtetasve shqiptarë për të luftuar në Siri, apo në konflikte More...

Nga lajmet e fundit Ne 15:33 03-01-2014
0 Komente

Grabitja e Babagjyshëve në TEG “A1 Report”sjell pamje të tjera (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Grabitja e Babagjyshëve në TEG “A1 Report”sjell pamje të tjera - “A1 Report” sjell një tjetër video nga grabitja më 24 dhjetor në qendrën tregtare “TEG”, ku katër babgjyshë të maskuar arritën More...

Nga lajmi me i fundit Ne 12:05 19-12-2013
0 Komente

Qeveria në 100 ditë, Meta mbledh në 14:00 kryesinë e LSI-së (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Qeveria në 100 ditë, Meta mbledh në 14:00 kryesinë e LSI-së TIRANE-  Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta do të mbledhë sot kryesinë e Partisë për të bërë analizën e 100 ditëve More...

Nga lajmi sot Ne 12:52 13-12-2013
0 Komente

Makinë bombë në kryeministri 200 gram eksploziv me celular (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

TIRANË - Një sasi më shumë se 200 gram eksploziv, me të cilën ishin lidhur dy kapsolla detonatore dhe një celular është gjetur e instaluar në makinën që ishte në përdorim të Ergys Hoxhës, Drejtor More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:50 29-11-2013
0 Komente

Uthulla e mollës shton bukurinë tuaj (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Uthulla e mollës nuk shërben vetëm për vlerat e saj në kuzhinë. Falë elementëve të saj të acidit acetic ajo mund të jetë e domosdoshme edhe për bukurinë tuaj. Uthulla e mollës ka një ndikim të mirë More...

Nga lajmi sot Ne 11:00 23-11-2013
0 Komente

Rama mbledh ministrat në një takim informal në malin e Dajtit (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Kryeministri Edi Rama mbledh ministrat në një resort në malin e Dajtit. Burime nga A1 Report bëjnë me dije se është takim i brendshëm konsultativ mes ministrave dhe kryeministrit. Takimi tashmë ka nisur More...

Nga lajmi sot Ne 15:33 20-11-2013
0 Komente

Gjobë 600 mijë $ “Bankers” shiti naftë pa akcizë në vend (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Gjobë 600 mijë $ “Bankers” shiti naftë pa akcizë në vend  TIRANE-  Drejtoria e Doganave gjobiti sot me 600 mijë dollarë, Bankers Petroleum,  kompaninë kanadeze që merret me nxjerrjen e naftës More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:56 06-11-2013
0 Komente

Sulmohen bosët e kromit, harta e koncesioneve (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Sulmohen bosët e kromit, harta e koncesioneve TIRANE- Në një aksion të befasishëm, Policia e Lezhës bllokoi dje 15 kamionë me krom dhe 4 mjete me inerte, të cilat vinin nga Bulqiza, por nuk ishin pajisur More...

Nga lajmet e fundit Ne 14:50 06-11-2013
0 Komente

Rektori i Universitetit të Gjirokastrës nën hetim (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Rektori i Universitetit të Gjirokastrës nën hetim Rektori i Universitetit të Gjirokastrës “Eqrem Çabej”, Gëzim Sala është vënë nën hetim nga Prokuroria. Ai akuzohet për veprat penale të “shpërdorimit More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:33 01-10-2013
0 Komente

Video ekskluzive,qytetari tenton të korruptojë policin rrugor (VIDEO) (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Video ekskluzive,qytetari tenton të korruptojë policin rrugor (VIDEO) TIRANE- Në Shqipëri qytetarët vazhdojnë të mendojnë se korrupsioni i policisë është mënyra më e mirë për t’i shpëtuar ndëshkimit, More...

All Rights Reserved