Etiketa nga Arkiva ‘A1 Report’
Nga lajme nga bota Ne 12:10 08-05-2015
0 Komente

“Bankers”: Do të hapim 11 puse të rinj (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Kompania naftënxjerrëse “Bankers Petroleum” nuk ka ndërmend ta pezullojë aktivitetin e saj në zonën e Patos-Marinzës. Pavarësisht dëmeve të shkaktuara në këtë zonë dhe presioneve për ta ndërprerë More...

Nga lajme nga bota Ne 13:02 24-04-2015
0 Komente

Akuza: Frroku filmoi videon e thurjes së “atentatit” në lokal Doshi kërkon në Kushtetuese kthimin në Kuvend (Burimi: Shqiptarja, www.shqiptarja.com)

TIRANE – Video në lokalin “Viva” ku deputeti Tom Doshi pretendon se është planifikuar atentati ndaj tij dyshohet se është filmuar nga kolegu i tij Mark Frroku. Këtë fakt e bëjnë të ditur për More...

Nga lajme nga bota Ne 14:26 16-04-2015
0 Komente

Tritoli te farmacia e babait të Tahirit, zbardhet vendimi i Gjykatës (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Zbardhen detaje të reja për ngjarjen e vendosjes së tritolit te farmacisë në pronësi të Bashkim Tahirit, babait të ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. “A1 Report” ka zbardhur vendimin e More...

Nga lajme nga bota Ne 11:49 14-04-2015
0 Komente

Doda: PD të më kërkojë falje publike, s’marr më pjesë në mbledhje (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Partia Demokratike i detyrohet një falje publike deputetes së saj, Mesila Doda. E ftuar në emisionin “5 pyetje nga Babaramo” në A1 Report, Doda e cilësoi si absurd vendimin e grupit Parlamentar të PD-së More...

Nga lajmet e fundit Ne 10:21 24-02-2014
0 Komente

Ndryshimet penale, dënim çdo shtetasi që lufton jashtë vendit (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Ndryshimet penale, dënim çdo shtetasi që lufton jashtë vendit- Ndryshimet penale, dënim çdo shtetasi që lufton jashtë vendit – Përfshirja e shtetasve shqiptarë për të luftuar në Siri, apo në More...

Nga lajmet e fundit Ne 15:33 03-01-2014
0 Komente

Grabitja e Babagjyshëve në TEG “A1 Report”sjell pamje të tjera (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Grabitja e Babagjyshëve në TEG “A1 Report”sjell pamje të tjera – “A1 Report” sjell një tjetër video nga grabitja më 24 dhjetor në qendrën tregtare “TEG”, ku katër babgjyshë të maskuar More...

Nga lajmi me i fundit Ne 12:05 19-12-2013
0 Komente

Qeveria në 100 ditë, Meta mbledh në 14:00 kryesinë e LSI-së (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Qeveria në 100 ditë, Meta mbledh në 14:00 kryesinë e LSI-së TIRANE-  Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta do të mbledhë sot kryesinë e Partisë për të bërë analizën e 100 ditëve More...

Nga lajmi sot Ne 12:52 13-12-2013
0 Komente

Makinë bombë në kryeministri 200 gram eksploziv me celular (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

TIRANË – Një sasi më shumë se 200 gram eksploziv, me të cilën ishin lidhur dy kapsolla detonatore dhe një celular është gjetur e instaluar në makinën që ishte në përdorim të Ergys Hoxhës, More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:50 29-11-2013
0 Komente

Uthulla e mollës shton bukurinë tuaj (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Uthulla e mollës nuk shërben vetëm për vlerat e saj në kuzhinë. Falë elementëve të saj të acidit acetic ajo mund të jetë e domosdoshme edhe për bukurinë tuaj. Uthulla e mollës ka një ndikim të mirë More...

Nga lajmi sot Ne 11:00 23-11-2013
0 Komente

Rama mbledh ministrat në një takim informal në malin e Dajtit (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Kryeministri Edi Rama mbledh ministrat në një resort në malin e Dajtit. Burime nga A1 Report bëjnë me dije se është takim i brendshëm konsultativ mes ministrave dhe kryeministrit. Takimi tashmë ka nisur More...

All Rights Reserved 2016.