Etiketa nga Arkiva ‘ballkan web’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi sot Ne 12:28 15-04-2014
0 Komente

Berat, abuzoi seksualisht me një 13-vjeçare, arrestohet i riu (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Berat, abuzoi seksualisht me një 13-vjeçare, arrestohet i riu- Një 18-vjeçar nga Berati është arrestuar sot nga policia për abuzim seksual me një të mitur. Sipas policisë së Beratit, ka qenë vetë 13-vjeçarja More...

Nga lajmi sot Ne 12:14 15-04-2014
0 Komente

Rama: Këputëm këmbën e krimit brenda MB. Tahiri: Sulmeve u përgjigjemi me punë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Rama: Këputëm këmbën e krimit brenda MB - I pranishëm në ceremoninë e dhurimit të 30 motorëve dhe 20 kamerave për Policinë e Shtetit, kryeministri Edi Rama u shpreh se nga sot nis faza e re e transformimit More...

Nga lajmi sot Ne 11:13 15-04-2014
0 Komente

Zac Efron, striptizëm në MTV Movie Awards (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Zac Efron, striptizëm në MTV Movie Awards- Pati premtuar përmes “Twitter” në fillim të këtij muaji që nëse do të mposhtëte filmin “Thor” për performancën më të mirë “topless” do të hiqte More...

Nga lajmi sot Ne 10:54 15-04-2014
0 Komente

Vrasja e ish-kryekomisarit Lamaj, dëshmon bashkëshortja (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Gjatë ditës së sotme ka dëshmuar në seancën gjyqësore bashkëshortja e ish-kryekomisarit Dritan Lamaj. Si autor i kësaj vrasje akuzohet Arben Frroku. Në seancën e sotme ka dëshmuar Anila Lamaj, e cila More...

Nga lajmi sot Ne 10:39 15-04-2014
0 Komente

Pasagjerët e MH370 janë gjallë, por mbahen peng!? (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Pasagjerët e MH370 janë gjallë, por mbahen peng!? Terroristë të panjohur kanë marrë kontrollin e avionit të zhdukur dhe e kanë detyruar pasagjerët që të zbresin në tokën e Kandaharit. Këto deklarata More...

Nga lajmi sot Ne 10:25 15-04-2014
0 Komente

FA, Kodheli: Nuk do keqpërdoren më nga politika. Basha: Të mos njolloset dinjiteti i tyre (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

FA, Kodheli: Nuk do keqpërdoren më nga politika- Në kuadër të konferencës për 5-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli u shpreh se anëtarësimi në këtë More...

Nga lajmi sot Ne 10:02 15-04-2014
0 Komente

Bashkëpunim ushtarak Shqipëri-Kosovë, ja dokumenti i Qendrës së Mbrojtjes e Sigurisë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Bashkëpunim ushtarak Shqipëri-Kosovë, ja dokumenti i Qendrës së Mbrojtjes e Sigurisë - Një Akademi e përbashkët ushtarake, port civilo-ushtarak për Kosovën në Shqipëri dhe Task-Forcë për integrimin More...

Nga lajmi sot Ne 9:42 15-04-2014
0 Komente

Miku i qelisë: Kareli do të lirohej në një ditë me mua, por e mbajtën për një telefon (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Miku i qelisë: Kareli do të lirohej në një ditë me mua, por e mbajtën për një telefon - Kanë jetuar bashkë për dy vite, kanë ndarë bukën, kafenë, brengën dhe hallin e madh të të qenurit pas hekurave. More...

Nga lajmi sot Ne 15:47 14-04-2014
0 Komente

Vlorë, u shiti një apartament 4 personave të ndryshëm, arrestohet 42-vjeçari (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Vlorë, u shiti një apartament 4 personave të ndryshëm, arrestohet 42-vjeçari – Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 42-vjeçar, nën akuzën e mashtrimit. Burime nga policia bëjnë të ditur se More...

Nga lajmi sot Ne 12:01 14-04-2014
0 Komente

Zv/ministri Mete: Falen në total 4069 gjoba të periudhës 1 mars-31 gusht 2013 (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANE - Zv/ministri i Financave Ervin Mete, duke folur në mbledhjen e Komisionit të Ekonomisë, bëri të ditur se qeveria do të falë në total 4069 gjoba të vendosura gjatë periudhës 1 mars 2013 -31 gusht More...

All Rights Reserved