Etiketa nga Arkiva ‘ballkan web’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi me i fundit Ne 16:00 24-12-2014
0 Komente

Adriana Lima, më e magjishme se kurrë (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Adriana Lima është shfaqur më e zjarrtë se kurrë më parë në një video për kalendarin e revistës “Love”, e veshur me rroba banje të zeza.  Supermodelja e “Victoria’s Secret” ka fiksuar momentet More...

Nga lajmi me i fundit Ne 15:56 24-12-2014
0 Komente

Kristen Stewartit i rikthehet buzëqeshja… (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Kristen Stewartit i rikthehet buzëqeshja… Kristen Stewart është fotografuar si rrallë herë e buzëqeshur, teksa ka shijuar një ditë pushimi me një mikeshën e saj këtë të martë.  Aktorja është More...

Nga lajmi me i fundit Ne 15:52 24-12-2014
0 Komente

Iggy Azalea nuk kursehet për të dashurin e saj (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Iggy Azalea është përfshirë nga atmosfera e festave të fundvitit dhe ka vendosur që t’i dhurojë të dashurit të saj një Chevrolet Impala të vitit 1962.  Reperja australiane ka shpenzuar goxha para’ More...

Nga lajmi me i fundit Ne 15:44 24-12-2014
0 Komente

Vjedhja në Thesar, Sejko: Përgjegjësi e menaxhimit dhe kontrollit të brendshëm (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Vjedhja në Thesar, Sejko: Përgjegjësi e menaxhimit dhe kontrollit të brendshëm Mungesa e menaxhimit solli vjedhjen në thesar. Kjo është një nga tezat e mbrojtura dje nga kandidati për guvernator të Bankës More...

Nga lajmi me i fundit Ne 15:26 24-12-2014
0 Komente

Konkurrenca: Të rishikohet koncesioni i pullave fiskale për barnat, rritet kostoja (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Konkurrenca: Të rishikohet koncesioni i pullave fiskale për barnat, rritet kostoja Bordi i Autoritetit të Konkurrencës (AK) kërkon rishikimin e kontratës koncesionare për pullat fiskale të barnave. Sipas More...

Nga lajmi me i fundit Ne 15:02 24-12-2014
0 Komente

PD kthehet në Kuvend, Paloka: Kërkuam ndryshimin e rendit të ditës, Ruçi nuk pranoi (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

PD kthehet në Kuvend, Paloka: Kërkuam ndryshimin e rendit të ditës, Ruçi nuk pranoi Edi Paloka flet pas mbledhjes se Konferencës së Kryetarëve, të cilët përpara se të jenë Kuvend kanë diskutuar disa More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:57 24-12-2014
0 Komente

Eurodeputeti Knut Fleckenstein përshëndet marrëveshjen PS-PD (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Eurodeputeti Knut Fleckenstein ka vlerësuar marrëveshjen e arritur mes opozitës dhe mazhorancës. Nëpërmjet  ‘Fecabook-ut’, ai u shpreh mbrëmë në mesnatë se përpjekjet e tij së bashku me kolegun More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:50 24-12-2014
0 Komente

Opozita rikthehet në Kuvend. Paloka: Rezoluta, jo pakt paqeje (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Opozita rikthehet në Kuvend. Paloka: Rezoluta, jo pakt paqeje Nuk ka ndodhur pa probleme rikthimi i opozitës në Kuvend. Seanca e planifikuar për në orën 10:00, nisi pak pas mesditës. Shkak për vonesën u More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:23 24-12-2014
0 Komente

Merr fund bojkoti, negociatorët PS-PD-LSI firmosin rezolutën e PE (Burimi: Shqiptarja.com, shqiptarja.com)

Merr fund bojkoti, negociatorët PS-PD-LSI firmosin rezolutën e PE Pas tre raundesh të gjata bisedimesh, mazhoranca dhe opozita ranë dakord në mesnatë të firmosin draft-rezolutën e përbashkët të hartuar More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:11 24-12-2014
0 Komente

PD thyen bojkotin: Të miratohet vetëm rezoluta. Kuvendi nuk ndryshon rendin e ditës (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

PD thyen bojkotin: Të miratohet vetëm rezoluta. Kuvendi nuk ndryshon rendin e ditës Partia Demokratike ka thyer bojkotin 5-mujor të Kuvendit, pasi përfaqësues të dy partive ranë dakord në miratimin e një More...

All Rights Reserved