Etiketa nga Arkiva ‘gazeta shekulli horoskopi’
Nga lajmi sot Ne 9:00 10-11-2013
1 Koment

Horoskopi ditor, 10 nëntor 2013 (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Horoskopi ditor, 10 nëntor 2013  Dashi Do të përpiqeni të gjeni disa motive të forta për të punuar. Kjo sepse do të keni një dëshirë të madhe për t’u argëtuar. Demi Të gjitha projektet që keni More...

Nga lajmi sot Ne 20:06 10-10-2013
0 Komente

OSBE/ODIHR: Zgjedhjet konkurruese, problem mungesa e besimit mes partive (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANE – OSBE/ODIHR konsideron se zgjedhjet e 23 qershorit ishin konkurruese, me pjesëmarrje aktive të qytetarëve dhe në respekt të plotë të lirive themelore. Në raportin përfundimtar të OSBE/ODIHR-it, More...

Nga lajmi sot Ne 19:42 10-10-2013
0 Komente

6 sekrete për tu dobësuar pa mbajtur asnjë dietë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

6 sekrete për tu dobësuar pa mbajtur asnjë dietë – Nëse po mendoni të ndryshoni dietën tuaj ditore, për të humbur disa kilogramë, duhet të dini që nuk mjafton thjesht të pakësoni sasinë e More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:09 10-10-2013
0 Komente

Sot votohet Sokol Çomo për në KLD (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Komisioni i Ligjeve miratoi dje kandidaturën e Sokol Çomo të propozuar nga grupi parlamentar i Partisë Socialiste për anëtar në Këshillin e Lartë të Drejtësisë. Ai pritet të zëvendësojë Neshat Fanën, More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:03 10-10-2013
0 Komente

Universitetet, MASH: Matura nuk ka rikthim konkursesh (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Universitetet, MASH: Matura nuk ka rikthim konkursesh TIRANE– Do të ndryshojnë rregullat e maturës shtetërore, por jo formula e pranimeve për në shkollë të lartë. Edhe në të ardhmen ata do të vazhdojnë More...

Nga lajmi me i fundit Ne 8:57 10-10-2013
0 Komente

Bulevardi i ri i Tiranës, pronarët padi kundër Berishës e Bashës (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Bulevardi i ri i Tiranës, pronarët padi kundër Berishës e Bashës TIRANE- Starton padia e parë zyrtare ndaj bashkisë së Tiranës, Këshillit të Ministrave dhe Ministrisë së Brendshme në lidhje me Bulevardin More...

Nga lajmi me i fundit Ne 8:51 10-10-2013
0 Komente

Horoskopi ditor, 10 tetor 2013

Dashi Dite përgjithësisht jo problematike kjo e sotmja për te dashuruarit. Do komunikoni gjithë kohës me partnerin tuaj dhe marrëdhënia ne çift do jete me e ngrohte. Beqaret do pëlqejnë për here te dyte More...

Nga lajmi sot Ne 21:02 09-10-2013
0 Komente

Tiranë, makina përplas motorin e policisë, plagoset efektivi (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Tiranë, makina përplas motorin e policisë, plagoset efektivi – Një punonjës i Policisë së Tiranës është plagosur pasi motori me të cilin udhëtonte u përplas nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur More...

Nga lajmi sot Ne 20:24 09-10-2013
0 Komente

Ëngjëjt magjepës të “Victoria’s Secret” (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Ëngjëjt magjepës të “Victoria’s Secret”: “Victoria’s Secret” po përgatitet për paradën e saj të madhe dhe të shumëpritur të fundvitit.  Megjithatë, ëngjëjt më More...

Nga lajmi sot Ne 20:02 09-10-2013
0 Komente

Basha: Kjo është Shqipëria e vërtetë, këto janë vende pune reale dhe jo virtuale (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Basha: Kjo është Shqipëria e vërtetë, këto janë vende pune reale dhe jo virtuale- Kryebashkiaku Lulzim Basha ka marrë pjesë sot, në përfundimin e fazës së parë të projektit “Parku logjistik i Tiranës”, More...

All Rights Reserved 2016.