Etiketa nga Arkiva ‘gazeta zeri i popullit shendetesi’
Nga lajmi sot Ne 20:06 10-10-2013
0 Komente

OSBE/ODIHR: Zgjedhjet konkurruese, problem mungesa e besimit mes partive (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANE – OSBE/ODIHR konsideron se zgjedhjet e 23 qershorit ishin konkurruese, me pjesëmarrje aktive të qytetarëve dhe në respekt të plotë të lirive themelore. Në raportin përfundimtar të OSBE/ODIHR-it, More...

Nga lajmi sot Ne 19:42 10-10-2013
0 Komente

6 sekrete për tu dobësuar pa mbajtur asnjë dietë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

6 sekrete për tu dobësuar pa mbajtur asnjë dietë – Nëse po mendoni të ndryshoni dietën tuaj ditore, për të humbur disa kilogramë, duhet të dini që nuk mjafton thjesht të pakësoni sasinë e More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:09 10-10-2013
0 Komente

Sot votohet Sokol Çomo për në KLD (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Komisioni i Ligjeve miratoi dje kandidaturën e Sokol Çomo të propozuar nga grupi parlamentar i Partisë Socialiste për anëtar në Këshillin e Lartë të Drejtësisë. Ai pritet të zëvendësojë Neshat Fanën, More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:03 10-10-2013
0 Komente

Universitetet, MASH: Matura nuk ka rikthim konkursesh (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Universitetet, MASH: Matura nuk ka rikthim konkursesh TIRANE– Do të ndryshojnë rregullat e maturës shtetërore, por jo formula e pranimeve për në shkollë të lartë. Edhe në të ardhmen ata do të vazhdojnë More...

Nga lajmi me i fundit Ne 8:57 10-10-2013
0 Komente

Bulevardi i ri i Tiranës, pronarët padi kundër Berishës e Bashës (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Bulevardi i ri i Tiranës, pronarët padi kundër Berishës e Bashës TIRANE- Starton padia e parë zyrtare ndaj bashkisë së Tiranës, Këshillit të Ministrave dhe Ministrisë së Brendshme në lidhje me Bulevardin More...

Nga lajmi me i fundit Ne 8:51 10-10-2013
0 Komente

Horoskopi ditor, 10 tetor 2013

Dashi Dite përgjithësisht jo problematike kjo e sotmja për te dashuruarit. Do komunikoni gjithë kohës me partnerin tuaj dhe marrëdhënia ne çift do jete me e ngrohte. Beqaret do pëlqejnë për here te dyte More...

Nga lajmi sot Ne 21:02 09-10-2013
0 Komente

Tiranë, makina përplas motorin e policisë, plagoset efektivi (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Tiranë, makina përplas motorin e policisë, plagoset efektivi – Një punonjës i Policisë së Tiranës është plagosur pasi motori me të cilin udhëtonte u përplas nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur More...

Nga lajmi sot Ne 20:24 09-10-2013
0 Komente

Ëngjëjt magjepës të “Victoria’s Secret” (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Ëngjëjt magjepës të “Victoria’s Secret”: “Victoria’s Secret” po përgatitet për paradën e saj të madhe dhe të shumëpritur të fundvitit.  Megjithatë, ëngjëjt më More...

Nga lajmi sot Ne 20:02 09-10-2013
0 Komente

Basha: Kjo është Shqipëria e vërtetë, këto janë vende pune reale dhe jo virtuale (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Basha: Kjo është Shqipëria e vërtetë, këto janë vende pune reale dhe jo virtuale- Kryebashkiaku Lulzim Basha ka marrë pjesë sot, në përfundimin e fazës së parë të projektit “Parku logjistik i Tiranës”, More...

Nga lajmi sot Ne 19:14 09-10-2013
0 Komente

Itali, drogë në disqet e makinës, arrestohet 43-vjeçari shqiptar (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Itali, drogë në disqet e makinës, arrestohet 43-vjeçari shqiptar – Një shqiptar 43-vjeçar ka përfunduar në pranga, pasi është kapur me drogë në Milano të Italisë. Ai kishte krijuar një vend More...

All Rights Reserved 2016.