Etiketa nga Arkiva ‘horoskopi ditor 09.08.2013’
Nga lajmi me i fundit Ne 9:12 20-08-2013
0 Komente

Horoskopi ditor, 20 gusht 2013

        Dashi Jeta sentimentale do jete shume e bukur gjate kësaj dite dhe do iu plotësohen dëshirat një nga një. Shfrytëzojeni çdo minute kur te jeni pranë atij qe dashuroni. Beqaret More...

Nga lajmi sot Ne 10:08 19-08-2013
0 Komente

Horoskopi ditor, 19 gusht 2013

        Dashi Do e ndani këtë dite ndërmjet partnerit dhe familjareve tuaj te dashur. Ai qe keni ne krah do tregohet i kuptueshëm dhe nuk do mërzitet me ju. Nëse jeni beqare, do luani More...

Nga lajmi sot Ne 9:00 11-08-2013
0 Komente

Horoskopi Ditor, 11 Gusht 2013

  Dashi Do bëni çmos qe ta ruani qëndrueshmërinë dhe harmoninë ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Edhe partneri, pavarësisht se nuk do ketë shume kohe te lire, do mundohet t’ua beje qejfin. More...

Nga lajme Ne 8:59 10-08-2013
0 Komente

Horoskopi ditor, 10 gusht 2013

        Dashi Dita e sotme do jete paksa e ndërlikuar për çiftet. Nuk iu pëlqen aspak kur partneri iu jep urdhra dhe sot kjo do sjelle debate pa fund. Disa mund te marrin edhe vendime te More...

Nga lajme Ne 9:05 09-08-2013
0 Komente

Horoskopi ditor, 9 gusht 2013

        Dashi Edhe pse do jeni ne një lidhje, do ndiheni shume te vetmuar gjate kësaj dite. Partneri do jete i angazhuar me pune dhe nuk do iu kushtoje aspak vëmendje. Beqaret do kenë një More...

All Rights Reserved 2016.