Etiketa nga Arkiva ‘horoskopi javor’
Nga lajmi me i fundit Ne 10:53 23-02-2015
0 Komente

Horoskopi, 23 shkurt 2015 (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Horoskopi, 23 shkurt 2015  DASHI 21/3 – 20/4Pritshmëritë tuaja në këtë ditë nuk do t’iu zhgënjejnë. Në punë duhet të bëni më të mirën në një situatë të keqe. DEMI 21/4 – 21/5 Do More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:34 03-11-2014
0 Komente

Horoskopi Javor, 3-9 nëntor (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Horoskopi Javor, 3-9 nëntor Dashi Jeta juaj ne çift do jete e mbushur me peripeci këtë jave. Disa do jeni ne prag te një ndarjeje për shkak te problemeve te shumta qe lidhen me jetën seksuale. Beqaret do More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:22 03-11-2014
0 Komente

Horoskopi ditor, 3 nëntor 2014 (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Horoskopi ditor, 3 nëntor 2014 Dashi Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do kërkoni te provoni përvoja te reja, por kur partneri t’iu beje disa propozime do refuzoni More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:27 13-10-2014
0 Komente

Horoskopi Javor, 13- 19 tetor (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Horoskopi Javor, 13- 19 tetor Dashi Do jeni mjaft besnike këtë jave me personin qe keni ne krah edhe pse tundimi ne fakt do jete i madh. Te shumte do jene ata qe do mundohen t’iu tërheqin pas vetes. Beqaret More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:22 01-10-2014
0 Komente

Horoskopi mujor, Tetor 2014 (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Horoskopi Mujor, Tetor 2014 Dashi Jeta juaj ne çift dhe ajo familjare do jene prioritet gjate këtij muaji. Do keni shume nevoje te flisni dhe te ndani mendimet me ata qe ju rrethojnë. Edhe çiftet qe kane pasur More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:26 30-09-2014
0 Komente

Horoskopi ditor, 30 shtator 2014 (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Horoskopi ditor, 30 shtator 2014 Dashi Duhet te reflektoni gjere e gjate gjithë kësaj dite ne lidhje me atë qe doni te bëni ne jetën tuaj sentimentale. Koha ikën pa u kuptuar kështu qe ju duhet te përfitoni More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:07 29-09-2014
0 Komente

Horoskopi Javor, 29 shtator- 5 tetor 2014 (Burimi: Ikub.al, www.ikub.al)

Horoskopi Javor, 29 shtator- 5 tetor 2014 Dashi Klima ne jetën tuaj ne çift do ngrohet tej mase këtë jave. Do e gjeni mirëkuptimin dhe tolerancën çdo dite dhe gjerat do ecin si duhet. Beqaret do jene gjithë More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:27 29-09-2014
0 Komente

Horoskopi ditor, 29 shtator 2014 (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Horoskopi ditor, 29 shtator 2014 Dashi Qielli i dashurisë do jete plot me re gjate kësaj dite. Nuk do ndiheni shume mire dhe do preferoni te qëndroni vetëm. Beqaret do takojnë persona te zakonshëm te cilët More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:22 26-09-2014
0 Komente

Horoskopi ditor, 26 shtator 2014 (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Horoskopi ditor, 26 shtator 2014 Dashi Ka rrezik te përballeni me disa zhgënjime sot juve qe jeni ne një lidhje dhe do vuani tej mase. E gjithë kjo për shkak te besimit te verbër qe keni pasur tek partneri. More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:50 25-09-2014
0 Komente

Horoskopi ditor, 25 shtator 2014 (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Horoskopi ditor, 25 shtator 2014 Dashi Gjate kësaj dite klima ne jetën tuaj ne çift do filloje te ngrohet tej mase. D gjeni mirëkuptimin qe ju kishte munguar prej disa kohesh. Beqaret do ndihen te vetmuar More...

All Rights Reserved 2016.