Etiketa nga Arkiva ‘informacioni’
Nga gazeta e pavarur Ne 11:31 24-04-2013
0 Komente

Lajm i fundit: Ekzekutim mafioz në Durrës (Burimi: Alb-Observer, www.alb-observer.com)

Vetëm pak momente më parë, një person është ekzekutuar në qytetin bregdetar të Durrësit. Burime nga policia bëjnë me dije paraprakisht se ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen 18 të qytetit, megjithatë More...

Nga gazeta e pavarur Ne 11:48 02-03-2013
0 Komente

Informacioni i Lamajt për vrasjen në Belgjikë, në dijeni edhe Burgaj (Burimi: Gazeta Shqip, gazeta-shqip.com)

Për informacionet e dërguara nga Dritan Lamaj për vrasjen e vitit 1996 në Belgjikë, për të cilën dyshonte mbi vëllezërit Frroku është vënë në dijeni edhe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së More...

Nga gazeta e pavarur Ne 10:59 13-02-2013
0 Komente

Ja si mund të jetë ora e zgjuar e Apple (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Apple do të prodhojë orën e zgjuar, ajo do të quhet “iWatch”. Me ndihmën e sensorëve kjo orë do mund të bëjë transferimin e informacionit të ambientit përreth tek ora. Shihni se si mund të jeta More...

Nga gazeta e pavarur Ne 9:05 06-02-2013
0 Komente

Fëmijët, kujdes nga përdorimi i internetit (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANË-Interneti dhe rreziku që sjell mos kontrollimi i tij tek fëmijët, është vetëm një klikim larg tyre. Tashmë është e njohur se krahas botës informuese dhe argëtuese që mbart, interneti mund të More...

Nga gazeta e pavarur Ne 14:06 04-02-2013
0 Komente

5 arsye për të reklamuar biznesin tuaj online (Burimi: Ikub.al, www.ikub.al)

1. Konkurrentët tuaj me shumë mundësi janë duke u reklamuar online. Hapi parë drejt reklamimit online është krijimi i një website-i. Por edhe nëse biznesi juaj ka website-in e vetë, reklamimi nuk mund More...

Nga gazeta e pavarur Ne 14:59 12-11-2012
0 Komente

Kërkimet për naftë, PDIU kërkon informacion nga Greqia (Burimi: Albeu.com, www.albeu.com)

PDIU nëpërmjet një deklarate për mediat ka kërkuar nga pala shqiptare që të kërkojë ngaGreqia informacion mbi zonat ku kërkohet për naftë. Sipas PDIU-së nëse vërtetohen lajmet e publikuara për More...

All Rights Reserved 2016.