Etiketa nga Arkiva ‘krimi ne familje’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi me i fundit Ne 10:03 04-11-2013
0 Komente

Tiranë, krim brenda një familjeje bashkëshorti vret gruan mësuese (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Tiranë, krim brenda një familjeje bashkëshorti vret gruan mësuese TIRANË -  Krim brenda familjes në zonën e Saukut të Vjetër. Burime nga policia e Tiranës kanë bërë të ditur se, burri, Fehmi Brahja, More...

Nga lajmi sot Ne 15:22 21-10-2013
0 Komente

Krimi në familje, 28-vjeçari vret të fejuarën me armë zjarri (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Krimi në familje, ka goditur qytetin e Peshkopisë, ku një vajzë është vrarë nga i fejuari i saj me armë zjarri. Mësohet se çifti para se të ndodhte krimi ka debatuar me njëri-tjetrin. Ngjarja ka ndodhur More...

Nga lajmi me i fundit Ne 19:11 06-10-2013
0 Komente

Durrës, djali tenton të vrasë babain (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Durrës, djali tenton të vrasë babain Një krim brenda familjes u parandalua nga forcat e rendit mëngjesin e së dielës në Rrethin e Durrësit. Siç lajmëroi policia, i riu Fatjon Balla u arrestua pasi tentoi More...

Nga lajmi me i fundit Ne 16:56 30-09-2013
2 Komente

Ngjarje shokuese në Elbasan, 34-vjeçari përdhunon mbesën e tij 13-vjeçare (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në Elbasan, me personazh 34-vjeçarin Eno Eshi. Sipas burimeve të policisë, Eshi ka përdhunuar mbesën e tij, vajzën e motrës, e cila është vetëm 13 vjeç. Ngjarja është More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:57 12-09-2013
0 Komente

Shkodër, sherr me thika mes vëllezërve (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Shkodër, sherr me thika mes vëllezërve Një krim brenda familjes për çështje pronësie është shënuar pasditen e së mërkurës në qytetin e Shkodrës, ku vëllai ka plagosur me thikë dy vëllezërit e More...

Nga lajmi sot Ne 15:26 19-07-2013
0 Komente

Krimi në familje, gratë protestë të heshtur para Ministrisë së Drejtësisë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANE- Dhjetëra aktivistë të shoqërisë civile u mblodhën sot në mesditë para Ministrisë së Drejtësisë, në shenjë proteste ndaj masave të buta që po trajtohen dhunuesit e grave si dhe krimet ndaj More...

Nga lajmi me i fundit Ne 15:47 16-07-2013
0 Komente

Krimi në familje nuk ka të ndalur, dhëndri vret vjehrrin 91-vjeçar (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Krimi brenda familjes duket se nuk ka të ndalur këto ditët e fundit. Në Sarandë, një 62-vjeçar ka vrarë vjehrrin e tij 91-vjeçar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Karaxh të Sarandës, rreth orës More...

Nga gazeta e pavarur Ne 17:19 09-05-2013
0 Komente

Dhuna në familje, burri shkrumbon shtëpinë pas sherrit me të shoqen (Burimi: Gazeta Shqip, gazeta-shqip.com)

Dhuna në familje ka sjellë dje dy ngjarje të pazakonta në Shkodër dhe në Korçë, ku në rastin e parë burri ka shkrumbuar shtëpinë pas sherrit me gruan, ndërsa rasti i dytë ka të bëjë me një çift More...

Nga gazeta e pavarur Ne 17:31 17-04-2013
0 Komente

Durrës, gruaja qëllon me pistoletë burrin: Më dhunonte sistematikisht, u vetëmbrojta (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

DURRËS- Krim në familje, gruaja qëllon me armë zjarri bashkëshortin, 36-vjecar. Ngjarja e rëndë u shënua pasditen e sotme, ( rreth orës 17:09) në familjen e Përparim Zaçellari në zonën e kënetës More...

Nga gazeta e pavarur Ne 12:21 06-04-2013
0 Komente

Durrës, krim brenda familjes djali vret nënën 82-vjecare me drutë e mashën e zjarrit (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

DURRËS- Krimi brenda familjes godet sërish. Ngjarja e rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Kullë të Durrësit, ku djali ka qëlluar me mjete të forta nënën e tij, duke i shkaktuar vdekjen kësaj More...

All Rights Reserved