Etiketa nga Arkiva ‘krimi ne familje’
Nga lajmi me i fundit Ne 12:46 06-10-2014
0 Komente

Shqiptari vret gruan dhe më pas veten në shtëpinë e tij (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Shqiptari vret gruan dhe më pas veten në shtëpinë e tij Të mërkurën, rreth orës 09.00 në Departamentin e Policisë së Portit të Veriut në Florida është njoftuar për të shtëna me armë në një apartament. More...

Nga lajmi sot Ne 10:04 25-07-2014
0 Komente

Vrasja e trefishtë në Korçë, shkak atësia e fëmijës. 50-vjeçari qëlloi me 15 plumba (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Vrasja e trefishtë në Korçë, shkak atësia e fëmijës. 50-vjeçari qëlloi me 15 plumba KORCE- Krimi brenda familjes trondit Korçën. Një 50-vjeçar, i kthyer vetëm tri ditë më parë nga Greqia ku kishte More...

Nga lajmi sot Ne 11:11 24-07-2014
0 Komente

Masakra në Fier, lidhja e xhaxhait vrasës me mbesën, kundërshtonte çdo fejesë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Masakra në Fier, lidhja e xhaxhait vrasës me mbesën, kundërshtonte çdo fejesë FIER – Xhaxhai që ekzekutoi 4 familjarët dhe veten për hir të fejesës së mbesës 17-vjeçare, kishte prishur një More...

Nga lajmi sot Ne 11:09 23-07-2014
0 Komente

Tragjedia në Suk, gruaja e autorit: Natën para ngjarjes i kërcënoi, i fsheha armën nga frika (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Tragjedia në Suk, gruaja e autorit: Natën para ngjarjes i kërcënoi, i fsheha armën nga frika TIRANE – Gazeta “Panorama’ zbardh sot rrëfimin e gruas se autorit të vrasjes së pesëfishte në Suk. More...

Nga lajmi sot Ne 10:23 13-06-2014
0 Komente

Vret gruan nga pakujdesia dhe plagos mbesën, më pas tenton të vetëvritet (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Vret gruan nga pakujdesia dhe plagos mbesën, më pas tenton të vetëvritet  Një ngjarje rëndë ka ndodhur në  Mirditë, ku burri nga pakujdesia ka vrarë gruan dhe ka plagosur mbesën me çifte. Policia bën More...

Nga lajmi sot Ne 9:29 12-06-2014
0 Komente

Babai tenton të vrasë me thikë djalin (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Babai tenton të vrasë me thikë djalin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rrëshen, ku babai ka tentuar të vrasë me thikë djalin e tij pas një sherri. Policia ka bërë të ditur se, 70-vjeçari Gjin Gjeka More...

Nga lajmi sot Ne 10:49 25-05-2014
0 Komente

Krimi i dyfishtë në Fushë-Kuqe, prokuroria: Po hetojmë të gjitha dyshimet (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Tragjedia e ndodhur dy ditë më parë në Fushë-Kuqe të Kurbinit ka tronditur gjithë opinionin publik jo vetëm të zonës së cilës i përkiste familja Keqi. Ndërsa në familjen Keqi vijon morti, pasi pritet More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:03 04-11-2013
0 Komente

Tiranë, krim brenda një familjeje bashkëshorti vret gruan mësuese (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Tiranë, krim brenda një familjeje bashkëshorti vret gruan mësuese TIRANË –  Krim brenda familjes në zonën e Saukut të Vjetër. Burime nga policia e Tiranës kanë bërë të ditur se, burri, Fehmi More...

Nga lajmi sot Ne 15:22 21-10-2013
0 Komente

Krimi në familje, 28-vjeçari vret të fejuarën me armë zjarri (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Krimi në familje, ka goditur qytetin e Peshkopisë, ku një vajzë është vrarë nga i fejuari i saj me armë zjarri. Mësohet se çifti para se të ndodhte krimi ka debatuar me njëri-tjetrin. Ngjarja ka ndodhur More...

Nga lajmi me i fundit Ne 19:11 06-10-2013
0 Komente

Durrës, djali tenton të vrasë babain (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Durrës, djali tenton të vrasë babain Një krim brenda familjes u parandalua nga forcat e rendit mëngjesin e së dielës në Rrethin e Durrësit. Siç lajmëroi policia, i riu Fatjon Balla u arrestua pasi tentoi More...

All Rights Reserved 2016.