Etiketa nga Arkiva ‘kronike e zeze’
Nga lajmi sot Ne 10:54 26-06-2014
0 Komente

Ekzekutimi i 50-vjeçarit, shpallet në kërkim Tarzani. Ishte në hasmëri me viktimën (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Ekzekutimi i 50-vjeçarit, shpallet në kërkim Tarzani. Ishte në hasmëri me viktimën SHKODËR- Një person është shpallur në kërkim nga policia e Shkodrës i dyshuar si autor i vrasjes së 50-vjeçarit More...

Nga lajme nga bota Ne 12:45 01-11-2012
0 Komente

Shkodër, humb jetën 50-vjeçari, u përplas nga një automjet (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

SHKODER – Një person, ende i paidentifikuar ka humbur jetën në një aksident rrugor, në hyrje të qytetit të Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:00 të mbrëmjes së djeshme në afërsi të More...

Nga lajme nga bota Ne 12:24 29-10-2012
0 Komente

Në shtëpitë e Myftarajve e të Malkajve, në njërën anë zia dhe në tjetrën heshtja (Burimi: Gazeta Shqip, gazeta-shqip.com)

Reportazh Pamjet rrëqethëse në shtëpinë ku u gjetën viktimat  Në shtëpinë e vëllait të Enverit, Flamur Myftaraj, ishin mbledhur sërish dje familjarët e çiftit të masakruar mbrëmjen e së enjtes More...

Nga lajme nga bota Ne 12:20 29-10-2012
0 Komente

Masakra e Belishovës, autori bashkëfshatar i viktimave (Burimi: Gazeta Shqip, gazeta-shqip.com)

Policia Xhevit Malkaj, vrasësi i Enver dhe Azbie Myftarajt: I vrava se u grindëm më parë për naftën e vjedhur Familjet Malkaj e Myftaraj që dikur kishin marrëdhënie miqësore, japin versione të ndryshme More...

Nga lajme nga bota Ne 13:03 26-10-2012
0 Komente

Berat, 19-vjecari e përplas me makinë, vdes 9-vjecarja (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

BERAT – Një 19-vjecar ka përplasur për vdekje një 9-vjecare. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Lapardha të qytetit të Beratit. Nga hetimet paraprake mësohet se Ali Tabaku po udhëtonte More...

Nga lajme nga bota Ne 19:25 11-10-2012
0 Komente

Ekskluzive/Detajet e horrorit të 18-vjeçares me kokë të prerë në Durrës (Burimi: Gazeta Shekulli, shekulli.com.al)

Rreth orës 10.00 babai e ka gjetur trupin e pajetë të së bijës në cepin e një ngastre me misër rreth 700 metër larg banesës. Nga gjurmët e gjakut të shumtë që ishte derdhur, ai ka kuptur se e bija More...

Nga lajme nga bota Ne 9:48 10-10-2012
0 Komente

Valias, zjarr në banesë, humb jetën 25-vjeçari (Burimi: Gazeta Shqip, gazeta-shqip.com)

Një 25-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e asfiksisë pas përfshirjes nga flakët të shtëpisë së tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pas mesnatës në Valias të Tiranës. 25-vjeçari Z. A. dyshohet të ketë More...

Nga lajme nga bota Ne 21:26 07-10-2012
0 Komente

Itali, shpërthen bombola në familjen shqiptare, 10 plagosen, mes tyre 3 fëmijë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

ROME – Janë dhjetë persona të plagosur nga shpërthimi i një bombole gazi në një apartament në Formia, mes të cilëve 3 fëmijë, 2 prej tyre shqiptarë. Rrjedhja e gazit erdhi nga një apartament More...

Nga lajme nga bota Ne 10:50 01-10-2012
0 Komente

Dashuri tragjike; dy burra dhe një grua vriten brenda taksisë (Burimi: Gazeta Shekulli, shekulli.com.al)

KORCE – Në një zonë të thellë të Korçës, mbrëmjen e djeshme, ndodhi një vrasje e trefishtë. Viktimat u gjetën brenda një automjeti. Gjithashtu, edhe arma me të cilën është kryer krimi. Dëshmitarë More...

Nga lajme nga bota Ne 10:45 01-10-2012
0 Komente

Tiranë, plagosje me armë zjarri në Shkozë (Burimi: Top Channel, top-channel.tv)

Një plagosje me armë zjarri është shënuar mëngjesin e së hënës në Shkozë të Tiranës. Sipas të dhënave nga uniformat blu, mësohet se shtetasi Urim Marku, banor i zonës, ka plagosur me armë zjarri More...

All Rights Reserved 2016.