Etiketa nga Arkiva ‘lajm-shqip.com’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi sot Ne 9:17 09-10-2015
0 Komente

Kryetari i Kuvendit priti Ministren e Shtetit për Çështjet Evropiane të Landit të Bavarisë Dr. Beate Merk (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kryetari i Kuvendit priti Ministren e Shtetit për Çështjet Evropiane të Landit të Bavarisë Dr. Beate Merk Kryetari i Kuvendit z. Ilir Meta priti Ministren e Shtetit për Çështjet Evropiane dhe Marrëdhëniet More...

Nga lajmi sot Ne 10:13 06-10-2015
0 Komente

Meta jep nje prononcim per mediat pas mbledhjes me Kryesinë e Lëvizjes Socialiste për Integrim (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Meta jep nje prononcim per mediat pas mbledhjes me Kryesinë e Lëvizjes Socialiste për Integrim Meta: Dua të theksoj angazhimin total të LSI-së për të realizuar sa më shpejt dhe me konsensus procesin e dekriminalizimit Meta: More...

Nga lajmi sot Ne 10:03 06-10-2015
0 Komente

Meta priti një delegacion të Komisionit për Shëndetësi, Punë dhe Mirëqenie Sociale të Kuvendit të Kosovës (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Meta priti një delegacion të Komisionit për Shëndetësi, Punë dhe Mirëqenie Sociale të Kuvendit të Kosovës Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta priti një delegacion të Komisionit për Shëndetësi, Punë More...

Nga lajmi sot Ne 7:27 06-10-2015
0 Komente

Meta mori pjesë në homazhet në nderim të Nënkomisar, Simon Gjetës (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Meta mori pjesë në homazhet në nderim të Nënkomisar, Simon Gjetës Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta mori pjesë në homazhet në nderim të Nënkomisar, Simon Gjetës Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta mori More...

Nga lajmi sot Ne 10:38 02-10-2015
0 Komente

Fjalimi i Kryetarit të Kuvendit, z. Ilir Meta në seancën plenare (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Fjalimi i Kryetarit të Kuvendit, z. Ilir Meta në seancën plenare. Fjalimi i Kryetarit të Kuvendit, z. Ilir Meta në seancën plenare. Të nderuar kolegë deputetë, Ka rreth një muaj që po kthehemi në dëshmitarë More...

Nga lajmi sot Ne 14:33 01-10-2015
0 Komente

Kryetari i Kuvendit priti në takim lamtumire Ambasadorin e Kuvajtit z. Najeeb Abdulrahman Al-Bader (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kryetari i Kuvendit z. Ilir Meta priti në takim lamtumire Ambasadorin e Kuvajtit z. Najeeb Abdulrahman Al – Bader. Kryetari i Kuvendit z. Ilir Meta priti në takim lamtumire Ambasadorin e Kuvajtit z. Najeeb More...

Nga lajmi sot Ne 7:02 01-10-2015
0 Komente

Deputeti i LSI-së, Agron Çela padit për shpifje Dritan Priftin (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Deputeti i LSI-së, Agron Çela padit për shpifje Dritan Priftin Deputeti i LSI-së, Agron Çela padit për shpifje Dritan Priftin. Jam sot para jush për të denoncuar dhe refuzuar me neveri shpifjet e djeshme More...

Nga lajme nga bota Ne 13:58 29-09-2015
0 Komente

Fjalimi i deputetit të LSI-së, Spartak Braho gjatë mbledhjes së Komisionit të Posaçëm për Reformën në Sistemin e Drejtësisë (Burimi: LSI, www.lsi.al)

I nderuar Kryetar, të nderuar zotërinj ekspert, z. Rainer, z. Devill! Unë do të shpreh disa mendime në cilësinë e anëtarit të komisionit, duke nënvizuar së pari se me kolegët e opozitës ne kemi një More...

Nga lajmi sot Ne 15:53 26-09-2015
0 Komente

Meta mori pjesë në panairin e produkteve ushqimore të Skraparit (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Meta mori pjesë në panairin e produkteve ushqimore të Skraparit Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta mori pjesë në panairin e produkteve ushqimore të Skraparit. Ilir Meta : Ky panair është kthyer në një mundësi More...

Nga lajmi sot Ne 15:46 26-09-2015
0 Komente

Prononcimi i Kryetarit të Kuvendit, z. Ilir Meta për mediat në Skrapar (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Prononcimi i Kryetarit të Kuvendit, z. Ilir Meta për mediat në Skrapar Prononcimi i Kryetarit të Kuvendit, z. Ilir Meta për mediat në Skrapar Z. Meta, fillimisht dy fjalë për panairin e sotëm që po zhvillohet More...

All Rights Reserved