Etiketa nga Arkiva ‘lajm-shqip.com’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi me i fundit Ne 17:23 02-09-2014
0 Komente

Keanu Reeves mbush 50 vjeç (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Aktori i mirënjohur Keanu Reeves sot mbush 50 vjeç (ka lindur më 2 shtator 1964) dhe është ende në një formë të shkëlqyer. Reeves është një nga figurat më të spikatura të kinemasë së aksionit. Në More...

Nga lajmi me i fundit Ne 16:48 02-09-2014
0 Komente

Durrës, dhunohen për vdekje 2 kunatat e moshuara, shoqërohen 20 të dyshuar (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Durrës, dhunohen për vdekje 2 kunatat e moshuara, shoqërohen 20 të dyshuar  DURRES- Horror në Durrës. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në këtë qytet, ku dy gra të moshuara janë dhunuar More...

Nga lajmi me i fundit Ne 16:29 02-09-2014
0 Komente

Vjedhja e BSH, Prokuroria fletëthirrje për 6 anëtarët e Këshillit Mbikëqyrës, jo për Fullanin (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Vjedhja e BSH, Prokuroria fletëthirrje për 6 anëtarët e Këshillit Mbikëqyrës, jo për Fullanin Prokuroria e Tiranës ka firmosur 6 fletëthirrje për 6 anëtarët e Këshillit Mbikëqyrës të Bankës së More...

Nga lajmi me i fundit Ne 16:24 02-09-2014
0 Komente

Kreu i FMN-së: Të shkarkohet Fullani? Veproni sipas ligjit (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Kreu i FMN-së: Të shkarkohet Fullani? Veproni sipas ligjit Nadeem Ilahi, përfaqësuesi i Misionit të FMN-së në Tiranë ka zhvilluar sot një takim me drejtuesit e Bankës së Shqipërisë. Në përfundim të More...

Nga lajmi me i fundit Ne 16:13 02-09-2014
0 Komente

Kryetari i Kuvendit z. Ilir Meta priti Ministrin e Punëve të Jashtme të Kanadasë z. John Baird (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kryetari i Kuvendit z. Ilir Meta priti Ministrin e Punëve të Jashtme të Kanadasë z. John Baird Kryetari i Kuvendit z. Ilir Meta priti sot Ministrin e Punëve të Jashtme të Kanadasë z. John Baird. Kryetari More...

Nga lajmi me i fundit Ne 16:04 02-09-2014
0 Komente

Ravioli me mish në avull (Burimi: Ikub.al, www.ikub.al)

Ravioli me mish në avull Përbërësit: * 500 gr miell * 7 lugë sheqer * 7 lugë maja birre * 200 gr qumësht * 750 gr mish i zier * 700 gr sallam të tymosur e të grirë * 700 gr kërpudha të buta * 7 qepë * More...

Nga lajmi me i fundit Ne 15:58 02-09-2014
0 Komente

Të hidratohesh nuk do thotë vetëm të pish ujë: Ja mënyra e duhur (Burimi: Ikub.al, www.ikub.al)

Të hidratohesh nuk do thotë vetëm të pish ujë: Ja mënyra e duhur Kur ju punoni ose stërviteni, djersiteni.Kjo është e vërtetë pa marrë parasysh moshën, seksin apo nivelin e fitness. Djersitja ka rëndësi More...

Nga lajmi me i fundit Ne 15:43 02-09-2014
0 Komente

Teknologji e fundit: modeli i orës së zgjuar ‘Gear S’ (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

‘Gear S’ është modeli më fundit i orës inteligjente e prezantuar nga Samsungu, e cila funksion si një aparat telefonik i zgjuar. Pajisja nuk bazohet në sistemin operativ Android apo Android Wear; në vend More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:02 02-09-2014
0 Komente

Rusia do ndryshojë doktrinën ushtarake (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Rusia do ndryshojë doktrinën ushtarake  Rusia do të ndryshojë doktrinën e saj ushtarake si pasojë e krizës së Ukrainës dhe pranisë së NATO-s në lindje të Evropës, ka deklaruar një ushtarak i lartë More...

Nga lajmi me i fundit Ne 13:25 02-09-2014
0 Komente

CNN: Kosova me numër relativisht të vogël të luftëtarëve në Siri (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

CNN ka përpiluar një listë prej 25 vendeve të cilat deri më tani i kanë publikuar të dhënat zyrtare për pjesëmarrjen e shtetasve të tyre në luftën e Sirisë. Në mesin e këtyre vendeve renditet edhe More...

All Rights Reserved