Etiketa nga Arkiva ‘lajme nga showbizi’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi sot Ne 12:57 28-03-2014
0 Komente

Paltrow: Dua një punë zyre (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Aktualisht, Gwyneth Paltrow është duke përjetuar ndarjen më miqësore të botës, duke qënë me pushime me fëmijët dhe tashmë ish-bashkëshortin e saj Chris Martin.  Me ndarjen, duket se 41-vjeçarja është More...

Nga lajmi sot Ne 18:07 26-02-2014
0 Komente

Katy Perry rikthehet beqare (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Katy Perry rikthehet beqare: Katy Perry dhe John Mayer janë ndarë, raportuan të mërkurën mediat rozë.  Sipas burimeve të sigurta, këngëtarja 29-vjeçare vendosi që të mbyllte lidhjen me muzikantin 36-vjeçar More...

Nga lajmi sot Ne 13:48 25-02-2014
0 Komente

Aktorët më të paguar në Hollywood (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Robert Downey Jr. mban vendin e parë në klasifikimin e aktorëve me të paguar në Hollywood për vitin 2013, afërsisht 75 milionë dollarë, bën të ditur Mediafax. Lista e aktorëve më të paguar u përllogarit More...

Nga lajmi sot Ne 16:31 12-02-2014
0 Komente

Binjake për Michael Jordan (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Michael Jordan është bërë baba’ i dy binjakeve mbrëmjen e së dielës. Bashkëshortja e tij Yvette ka lindur dy vajza në një spital të Floridës. Lajmin e bëri të ditur zëdhënësja e ish-basketbollistit More...

Nga lajmet e fundit Ne 9:52 12-02-2014
0 Komente

Rita Ora josh me dekoltenë seksi dhe këmbët e tonifikuara (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Rita Ora josh me dekoltenë seksi dhe këmbët e tonifikuaraKur bëhet fjalë për të eksperimentuar me veshjet, këngëtarja Rita Ora nuk është aspak e turpshme. Por mbrëmjen e djeshme ajo i la pa fjalë të More...

Nga lajmet e fundit Ne 10:19 24-01-2014
0 Komente

Arrestohet Justin Bieper, ngiste makinën në gjendje të dehur (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Arrestohet Justin Bieper, ngiste makinën në gjendje të dehur- Arrestohet Justin Bieper. Ai është ndaluar nga policia mëngjesin e djeshëm në Miami. 19 vjeçari po bënte gara në gjendje të dehur në një More...

Nga lajmi sot Ne 10:16 24-12-2013
0 Komente

“Pattinson-i nuk e meritonte tradhtinë time” (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

“Pattinson-i nuk e meritonte tradhtinë time” - Kështu është shprehur ylli i filmit “Twilight”, Kristen Stewart, pas tradhtisë që i bëri të dashurit të saj Robert Pattinson-it. Aktorja ka More...

Nga lajmi sot Ne 11:42 22-11-2013
0 Komente

Afroviti Goge në ‘Miss Earth’: Kryqëzoni gishtat për mua (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Afroviti Goge në ‘Miss Earth’: Kryqëzoni gishtat për mua-Afroviti Goge, bukuroshja shqiptare nga Durrësi, na sjell lajme të gëzueshme nga Filipinet, ku do të mbahet këtë vit “Miss Earth”. More...

Nga lajmi sot Ne 13:27 20-11-2013
0 Komente

Kim toples në videon e Kanye West! (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Kim toples në videon e Kanye West!-Kim Kardashian është e ftuara e të fejuarit të saj Kanye West në videon e tij të fundit. Kim, paraqitet toples në video, ndërsa në disa momente të videos 4-minutëshe, More...

Nga lajmet e fundit Ne 10:44 13-11-2013
0 Komente

Reçipetat “nuk janë” më në modë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Reçipetat “nuk janë” më në modë Në skenën e G-A-Y-t në Londër, Lady Gaga shfaqi maninë e daljes nudo të yjeve. Dalja gati nudo apo pa recipeta nga ana e yjeve është kthyer në modë. Një aksesor, More...

All Rights Reserved