Etiketa nga Arkiva ‘lajmeshqip’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi sot Ne 10:13 06-10-2015
0 Komente

Meta jep nje prononcim per mediat pas mbledhjes me Kryesinë e Lëvizjes Socialiste për Integrim (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Meta jep nje prononcim per mediat pas mbledhjes me Kryesinë e Lëvizjes Socialiste për Integrim Meta: Dua të theksoj angazhimin total të LSI-së për të realizuar sa më shpejt dhe me konsensus procesin e dekriminalizimit Meta: More...

Nga lajmi sot Ne 10:03 06-10-2015
0 Komente

Meta priti një delegacion të Komisionit për Shëndetësi, Punë dhe Mirëqenie Sociale të Kuvendit të Kosovës (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Meta priti një delegacion të Komisionit për Shëndetësi, Punë dhe Mirëqenie Sociale të Kuvendit të Kosovës Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta priti një delegacion të Komisionit për Shëndetësi, Punë More...

Nga lajmi sot Ne 7:27 06-10-2015
0 Komente

Meta mori pjesë në homazhet në nderim të Nënkomisar, Simon Gjetës (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Meta mori pjesë në homazhet në nderim të Nënkomisar, Simon Gjetës Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta mori pjesë në homazhet në nderim të Nënkomisar, Simon Gjetës Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta mori More...

Nga lajmi sot Ne 10:38 02-10-2015
0 Komente

Fjalimi i Kryetarit të Kuvendit, z. Ilir Meta në seancën plenare (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Fjalimi i Kryetarit të Kuvendit, z. Ilir Meta në seancën plenare. Fjalimi i Kryetarit të Kuvendit, z. Ilir Meta në seancën plenare. Të nderuar kolegë deputetë, Ka rreth një muaj që po kthehemi në dëshmitarë More...

Nga lajmi sot Ne 14:33 01-10-2015
0 Komente

Kryetari i Kuvendit priti në takim lamtumire Ambasadorin e Kuvajtit z. Najeeb Abdulrahman Al-Bader (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kryetari i Kuvendit z. Ilir Meta priti në takim lamtumire Ambasadorin e Kuvajtit z. Najeeb Abdulrahman Al – Bader. Kryetari i Kuvendit z. Ilir Meta priti në takim lamtumire Ambasadorin e Kuvajtit z. Najeeb More...

Nga lajmi sot Ne 7:12 01-10-2015
0 Komente

Intervista e Nënkryetarit të Lëvizjes Socialiste për Integrim dhënë për televizionin “Top Channel” (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Intervista e Nënkryetarit të Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Ylli Manjani dhënë për televizionin “Top Channel”. Intervista e Nënkryetarit të Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Ylli Manjani More...

Nga lajmi sot Ne 15:53 26-09-2015
0 Komente

Meta mori pjesë në panairin e produkteve ushqimore të Skraparit (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Meta mori pjesë në panairin e produkteve ushqimore të Skraparit Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta mori pjesë në panairin e produkteve ushqimore të Skraparit. Ilir Meta : Ky panair është kthyer në një mundësi More...

Nga lajmi sot Ne 10:02 26-09-2015
0 Komente

Deklarata për shtyp e N/Kryetarit të Lëvizjes Socialiste për Integrim, z.Ylli Manjani (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Deklarata për shtyp e N/Kryetarit të Lëvizjes Socialiste për Integrim, z.Ylli Manjani Deklarata për shtyp e N/Kryetarit të Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Ylli Manjani. Jam në këtë komunikim me ju More...

Nga lajmi sot Ne 8:36 12-09-2015
0 Komente

Intervista e kryetarit të Grupit Parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim dhënë për televizionin “News 24” (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Intervista e kryetarit të Grupit Parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim dhënë për televizionin “News 24” Intervista e kryetarit të Grupit Parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, More...

Nga lajmi sot Ne 6:45 11-09-2015
0 Komente

Fjalët përshëndetëse të Kryetarit të Kuvendit dhe Presidentes së Republikës së Kosovës në seancë plenare ( Burimi: LSI, www.lsi.al )

Fjalët përshëndetëse të Kryetarit të Kuvendit dhe Presidentes së Republikës së Kosovës në seancë plenare Fjalët përshëndetëse të Kryetarit të Kuvendit, z. Ilir Meta dhe Presidentes së Republikës More...

All Rights Reserved