Etiketa nga Arkiva ‘lajmeshqip’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi me i fundit Ne 16:12 16-12-2014
0 Komente

Ndryshimet në Kodin Penal, kush ndërton në tokën e tjetrit 1 deri 5 vjet burg (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Ndryshimet në Kodin Penal, kush ndërton në tokën e tjetrit 1 deri 5 vjet burg  Të gjithë ata qytetarë të cilët do të ndërtojnë pa leje, do të përfundojnë në burg. Kush ndërton shtëpi në tokën More...

Nga lajmi me i fundit Ne 15:43 16-12-2014
0 Komente

Rita Ora këndon në koncertin e Krishtlindjeve në Shtëpinë e Bardhë (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Rita Ora këndon në koncertin e Krishtlindjeve në Shtëpinë e Bardhë Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, mori pjesë në koncertin e përvitshëm të Krishtlindjeve të organizuar këtë herë nga More...

Nga lajmi me i fundit Ne 15:36 16-12-2014
0 Komente

PD: Krimet po shtohen, policia ka prioritet propagandën e Ramës (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

PD: Krimet po shtohen, policia ka prioritet propagandën e Ramës Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani ka reaguar për ngjarjet e rënda ditën e sotme ku ka pasur 3 viktima në Tiranë More...

Nga lajmi me i fundit Ne 15:31 16-12-2014
0 Komente

Kina financon Rrugën e Arbrit, Rama: Nis në 2015. Basha: Projektin e bllokove ti (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Kina financon Rrugën e Arbrit, Rama: Nis në 2015. Basha: Projektin e bllokove ti Chinese Exim Bank do të financojë Rrugën e Arbrit. Mbrëmë pala shqiptare ka nënshkruar marrëveshjen e bashkëpunimit. Lajmi More...

Nga lajmi me i fundit Ne 15:25 16-12-2014
0 Komente

Shkon 126 nr viktimave nga sulmi kamikaz në Pakistan (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Të paktën 126 njerëz, 80 prej tyre fëmijë, janë vrarë nga një sulm kamikaz paraditen e sotme në një shkollë ushtarake në Pakistan. Sipas “BBC”, 6 talebanë të veshur me uniformat e sigurisë hynë More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:50 16-12-2014
0 Komente

Territorialja, Meta: Opozita po tregohet destruktive, Basha ka favorin për të rifituar Tiranën (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Territorialja, Meta: Opozita po tregohet destruktive, Basha ka favorin për të rifituar Tiranën Kryetari i Kuvendit Ilir Meta i ka bërë të ditur kryebashkiakut të Tiranës dhe kreut të opozitës, Lulzim Basha, More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:48 15-12-2014
0 Komente

PD: Edhe Damian Gjiknuri ka qënë debitor energjie, sipas Ramës duhej të ishte në burg (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

PD: Edhe Damian Gjiknuri ka qënë debitor energjie, sipas Ramës duhej të ishte në burg Partia Demokratike ka akuzuar sot Qeverinë për ndëshkimet e ashpra që po aplikon pa asnjë përjashtim dhe pa asnjë More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:35 15-12-2014
0 Komente

PS: Basha të lërë censurën e medieve, të përballet me realitetin (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

PS: Basha të lërë censurën e medieve, të përballet me realitetin Partia Socialiste, përmes deputetes Blerina Gjylameti i është përgjigjur akuzës së kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha, për More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:08 15-12-2014
0 Komente

Komisioni i Ekonomisë miraton dorëheqjen e Adrian Civicit nga Banka e Shqipërisë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Komisioni i Ekonomisë miraton dorëheqjen e Adrian Civicit nga Banka e Shqipërisë Komisioni i Ekonomisë ka miratuar sot dorëheqjen e Adrian Civicit nga Këshilli Mbikqyrës i Bankës së Shqipërisë. Civici More...

Nga lajmi me i fundit Ne 13:46 15-12-2014
0 Komente

Sulm terrorist në Australi. Mbahen peng 35 vetë në lokal. Autori: Shpalosni flamurin e ISIS, kam 4 bomba (Burimi: Shqiptarja.com, shqiptarja.com)

Sulm terrorist në Australi. Mbahen peng 35 vetë në lokal. Autori: Shpalosni flamurin e ISIS, kam 4 bomba SIDNEI - Një sulm i mundshëm terrorist ka tronditur sot Australinë. Nën kërkcënimin e armëve, një More...

All Rights Reserved