Etiketa nga Arkiva ‘lajmet e fundit minute pas minute’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmet e fundit Ne 16:05 27-04-2015
0 Komente

Kompanitë e sigurimeve rrisin fitimet. AMF: U stabilizua tregu (Burimi: Top Channel, www.top-channel.com)

Kompanitë e sigurimeve rrisin fitimet. AMF: U stabilizua treguAutoriteti i Mbikëqyrjes Financiare deklaroi se rritja dyshifrore e të ardhurave, që kompanitë e sigurimeve arkëtuan nga shtrenjtimi i siguracioneve More...

Nga lajmet e fundit Ne 15:35 27-04-2015
0 Komente

Çefa vijon betejën gjyqësore: Dua të rikthehem në KLD si nënkryetar (Burimi: Top Channel, www.top-channel.com)

Çefa vijon betejën gjyqësore: Dua të rikthehem në KLD si nënkryetar- Gjashtë muaj pasi u shkarkua me votat e mazhorancës, së bashku me anëtarin e KLD-së Lulzim Lelçaj, Elvis Çefa këmbëngul te rikthimi More...

Nga lajme nga bota Ne 13:20 27-04-2015
0 Komente

Taulant Balla sulmon Blushin: Qëllimi i tij nuk janë hallet e socialistëve, por sulmi ndaj qeverisë dhe PS-së në prag të zgjedhjeve (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Deputeti socialist Taulant Balla ka reaguar lidhur me sulmin e deputetit Ben Blushi ndaj qeverisë së majte. Ai thote se Blushi tani flet si Saliu me qellimin e vetem te dëmtojë Partine Socialsite ne prag te More...

Nga lajme nga bota Ne 13:01 27-04-2015
0 Komente

Ndryshime në kupolën e policisë, Ervin Hodo emërohet në vend të Ardian Çipës (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Largimi i Artan Didit ka sjellë një sërë ndryshimesh në kupolën e policisë. Mësohet se Ervin Hodo do jetë drejtori i ri i Policisë së Tiranës. Ai do të zëvendësojë në këtë detyrë Ardian Çipën, More...

Nga lajme nga bota Ne 12:27 27-04-2015
0 Komente

Grupi kokaina, Gjykata e Lartë rrëzon Hoxhën, nuk i jep lirinë (Burimi: Shqiptarja, www.shqiptarja.com)

TIRANE - Katër muaj pas operacionit “Xibraka” ku u zbulua dhe sekuestrua laboratori kokainës, Gjykata e Lartë rrëzoi kërkesën Ermal Hoxhës për të fituar lirinë, nipit të ish-diktatorit komunist Enver More...

Nga lajmi me i fundit Ne 12:06 27-04-2015
0 Komente

Telefonata që tradhëtoi atentatorin “I lumtë dora që e vrau hasmin” (Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Telefonata që tradhëtoi atentatorin “I lumtë dora që e vrau hasmin”  Gjakmarrja/Prokuroria mbyll hetimet për Redon Ukën, kërkon 35 vjet burg Mariglen Mullai Prokuroria thotë se me 35 vjet burg duhet More...

Nga lajme nga bota Ne 11:38 27-04-2015
0 Komente

Patenta, zbardhet ritestimi (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Pas hyrjes në fuqi të sistemit të patentës me pikë dhe sanksioneve që ndërmerren për drejtuesit e mjeteve në rast të shkeljeve të 43 rregullave, tashmë bëhen publike edhe pyetjet e testimit. Drejtoria More...

Nga lajme nga bota Ne 11:26 27-04-2015
0 Komente

Grabiten lekët e një kompanie në QTU (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

TIRANË - Makina e një kompanie ‘Security’ u grabit sot nën kërcënimin e armëve, në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme, rreth orës 10:12, në rrugën dytësore të autostradës. Sipas More...

Nga lajme nga bota Ne 11:09 27-04-2015
0 Komente

Pronari fantazmë jep me qira plazhet e Ksamilit, pronë e shtetit shqiptar (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Prej disa ditësh në Komunën e Ksamilit, Komisariatin e Policisë Sarandë dhe disa nga institucionet e tjera, kanë mbërritur disa kërkesa dhe pretendime nga individë të ndryshëm, të cilët pretendojnë More...

Nga lajme nga bota Ne 10:44 27-04-2015
0 Komente

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta, mori pjesë në çeljen e sezonit veror në Gjirokastër (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta, mori pjesë në çeljen e sezonit veror në Gjirokastër Ilir Meta: Gjirokastra është një prioritet i jashtëzakonshëm dhe i padiskutueshëm për arsye të vlerave të jashtëzakonshme More...

All Rights Reserved