Etiketa nga Arkiva ‘lajmet e fundit minute pas minute’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajme nga bota Ne 15:02 03-06-2015
0 Komente

Nishani akuzon qeverinë: Reforma e drejtësisë e njëanshme (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Presidenti Bujar Nishani hodhi akuza drejt mazhorancës, lidhur me reformën e drejtësisë. Kreu i shtetit theksoi se kjo reformë po realizohet në mënyrë të njëanshme nga pozita dhe se tryezat e organizuara More...

Nga lajme nga bota Ne 14:51 03-06-2015
0 Komente

Kosova do të mbulohet me flamuj për Isa Boletinin (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Pas vendimit për rivarrimin e heroit kombëtar Isa Boletini në Kosovë, ministri i FSK-së, Haki Demolli deklaroi se më 10 qershor të gjitha qytetet e Kosovës do të dekorohen me flamuj kombëtarë dhe ata More...

Nga lajme nga bota Ne 14:45 03-06-2015
0 Komente

Grupi shqiptar kapet me mbi 3 tonë kokainë dhe 43 mijë euro (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Një grup kriminal që merrej me trafikun e kokainës në Greqi është kapur sot nga policia në Athinë. Katër pjesëtarët e grupit, tre shqiptarë dhe një grek u arrestuan, ndërsa dy shqiptarë të tjerë More...

Nga lajmi sot Ne 14:10 03-06-2015
0 Komente

Prononcimi i plotë i Kryetarit të Kuvendit për mediat në lidhje me dekriminalizimin (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Prononcimi i plotë i Kryetarit të Kuvendit për mediat në lidhje me dekriminalizimin Prononcimi i plotë i Kryetarit të Kuvendit, z. Ilir Meta dhënë për mediat në lidhje me dekriminalizimin: PD ka paraqitur More...

Nga lajme nga bota Ne 13:42 03-06-2015
0 Komente

Gjykata e Lushnjës dënon me 9 vjet burg Liza Tabakun dhe me 3 vjet të birin (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Gjykata e Lushnjës ka dënuar me 9 vite burg ish-drejtoreshën e Drejtorisë Arsimore, Liza Tabaku. Po ashtu, është dënuar me tre vjet burg dhe djali i saj, Xhonluko Tabaku. Liza Tabaku u akuzua për shpërdorim More...

Nga lajme nga bota Ne 12:33 03-06-2015
0 Komente

Projektet, si do të transformohet Qyteti “Studenti” (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Qyteti Studenti do të rikonceptohet dhe do të rindërtohet tërësisht. Qeveria ka hapur një garë ndërkombëtare për projektet më të mira, ku janë paraqitur 8 studio shqiptare dhe të huaja, që po prezantojnë More...

Nga lajme nga bota Ne 12:27 03-06-2015
0 Komente

Basha i jep leje ndërtimi vetes për një kat shtesë (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Kandidati i majtë për bashkinë e Tiranës, Erion Veliaj, gjatë prezantimit të programit të tij, bëri edhe një denoncim për kreun në largim të bashkisë dhe njëkohësisht liderin e opozitës, Lulzim Basha, More...

Nga lajme nga bota Ne 11:49 03-06-2015
0 Komente

Horoskopi 03 Qershor 2015 (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

DASHI 21/3 – 20/4 Çdo gjë do ecë më së miri sot në jetën tuaj në çift. Beqarët do kenë dashuri me shikim të parë që në orët e para të mëngjesit. Gjendja e financave do jetë e stabilizuar More...

Nga lajme nga bota Ne 15:39 01-06-2015
0 Komente

Kryetari i LSI, z. Ilir Meta merr pjesë në paraqitjen nga ana e kandidatit të ASHE për Bashkinë e Lezhës, z. Viktor Tushaj të programit në Ishull Lezhë (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kryetari i LSI, z. Ilir Meta merr pjesë në paraqitjen nga ana e kandidatit të ASHE për Bashkinë e Lezhës, z. Viktor Tushaj të programit në Ishull Lezhë Meta: Do ketë mbështetje dhe subvencione për të More...

Nga lajme nga bota Ne 15:30 01-06-2015
0 Komente

Kandidati i ASHE për Bashkinë e Cërrikut z. Altin Toska i shoqëruar nga Ministri Edmond Haxhinasto takim me komunitetin rom dhe egjiptian si dhe me fermerë në Mollas (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kandidati i ASHE për Bashkinë e Cërrikut z. Altin Toska i shoqëruar nga Ministri Edmond Haxhinasto takim me komunitetin rom dhe egjiptian si dhe me fermerë në Mollas Toska: Një vëmendje do t’i kushtojmë More...

All Rights Reserved