Etiketa nga Arkiva ‘lajmet e fundit nga gjirokastra’
Nga lajmi sot Ne 14:34 18-10-2013
2 Komente

Dyshimet, mjeshtri i polifonisë i dehur kur qëlloi gruan dhe veten (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Dyshimet, mjeshtri i polifonisë i dehur kur qëlloi gruan dhe veten – Në një kohë kur vajza e çiftit Mustafaraj ndodhet ende nën kujdesin mjekësor pas tragjedisë në banesën e saj, krimi i dyfishtë More...

Nga lajme nga bota Ne 10:25 24-10-2012
0 Komente

Gjirokastër, ndalohen 9 klandestinë, hetohet shqiptari (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

GJIROKASTER – 9 shtetas nga Algjeria, Siria dhe Tunizia që kishin hyrë klandestinë janë ndaluar sot në Gjirokastër. Policia e këtij qyteti sqaron se 3 klandestinë ishin fshehur në banesë, ndërsa More...

Nga lajme nga bota Ne 10:15 23-08-2012
0 Komente

Gjirokastër, dhunë dhe kërcënime me video porno gruas, pranga 41-vjecarit (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

GJIROKASTËR- Policia e Gjirokastrës ka arrestuar në flagrancë Mihal Koronin, 41-vjec, i cili ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes e tij, si dhe ka tentuar ta shfrytëzojë për prostitucion. More...

All Rights Reserved 2016.