Etiketa nga Arkiva ‘lajmet e fundit noa’
Nga lajme Ne 11:07 10-08-2013
0 Komente

Tek Napoli është edhe Valon Behrami (Burimi: Albeu, Www.Albeu.Com)

Napoli po vazhdon me paraqitje të mira në fazën parasezonale. Mesfushori shqiptar, Valon Behrami ka ka shënuar golin e parë në ndeshjen miqësore kundër nënkampionit të Portugalisë, Benficas me rezultat More...

Nga lajme Ne 10:59 10-08-2013
0 Komente

Lame: Po tjetërsohen zonat e mbrojtura (Burimi: Gazeta Shqip, Www.Gazeta-Shqip.Com)

Mazhoranca Denoncimi Partia Socialiste denoncoi dje abuzimet që qeveria në ikje po kryen me prona në zonat e mbrojtura me ligj, apo në parqet kombëtare. Në emër të PS-së, Artan Lame theksoi se përgjegjëse More...

Nga lajme Ne 10:40 10-08-2013
0 Komente

Kinë-Japoni, rikthehen tensionet (Burimi: Top Channel, Www.Top-Channel.Tv)

Katër anije shtetërore kineze kanë hyrë mëngjesin e së shtunës në ujërat territoriale të arqipelagut të ishullit Senkaku, nën administrim japonez por të pretenduar nga Pekini.  Lajmin e ka bërë të More...

Nga lajme Ne 9:45 10-08-2013
0 Komente

Startojnë kampionatet, Bajerni e nis me fitore, ngec PSG-ja (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

Pas humbjes së Superkupës së Gjermanisë me Dortmundit, trajneri Pep Guardiola dhe ekipi që drejton, Bajerni i Mynihut, e kanë marrë seriozisht. Fituan Kupën “Audi” dhe mbrëmë e nisën kampionatin me More...

Nga lajme Ne 9:38 10-08-2013
0 Komente

KQZ: Ndjekje penale për 50 komisionerët e Lezhës, GSH zbardh emrat (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

TIRANE- Me akuzën e braktisjes së detyrës, manipulimit të tabelave dhe tjetërsimit të rezultatit të zgjedhjeve, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi dje me 4 vota pro të kallëzojë penalisht 50 komisionerë More...

Nga lajme Ne 8:59 10-08-2013
0 Komente

Horoskopi ditor, 10 gusht 2013

        Dashi Dita e sotme do jete paksa e ndërlikuar për çiftet. Nuk iu pëlqen aspak kur partneri iu jep urdhra dhe sot kjo do sjelle debate pa fund. Disa mund te marrin edhe vendime te More...

Nga lajme Ne 19:55 09-08-2013
0 Komente

Si dhe sa ndikojnë filmat pornografikë në sjellje (Burimi: Kombetare, www.kombetare.al)

Mashkulli mund të pësonte një “shok” nëse do të zbulonte me siguri shkencore që për të arritur një natë seksi ndoshta do të bënte më mirë të sillej si Roco Siffrei: Menjëherë në temë. Për More...

Nga lajme Ne 19:23 09-08-2013
0 Komente

Kate Upton: “U ndjeva e përdorur” (Burimi: Gazeta Tema, Www.Gazetatema.Net)

Kur supermodelja Kate Upton u shndërrua në vajzën kopertinë të “Sports Illustrated” në vitin 2012, shumë kritikë e konsideruan 21-vjeçaren si të papërshtatshme, duke e etiketuar si “shumë e shëndoshë” More...

Nga lajme Ne 18:58 09-08-2013
1 Koment

Kodheli: SHQUP-i do t’i kthehet ushtrisë. Vendimi është i paligjshëm (Burimi: Gazeta Shqip, Www.Gazeta-Shqip.Com)

Mimi Kodheli, e cila pritet të mbajë postin e Ministres së Mbrojtjes në kabinetin “Rama” e quan të jashtëligjshëm vendimin e qeverisë në detyrë për t’i kaluar për përdorim godinën e Shtëpisë More...

Nga lajme Ne 18:41 09-08-2013
0 Komente

Itali, jetë luksi nga shfrytëzimi i vajzave shqiptare e rumune, arrestohen 5 tutorët (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

ITALI- Shkatërrohet një rrjet prostitucioni në Itali. Mëngjesin e 8 gushtit, policia e shtetit italian në përfundim të një investigimi të policisë së Genovas ka lëshuar urdhër arresti për 5 shqiptarë, More...

All Rights Reserved 2016.