Etiketa nga Arkiva ‘lajme te ndryshme’
Nga lajme Ne 8:55 13-07-2013
0 Komente

Horoskopi ditor, 13 korrik 2013

        Dashi Duke filluar qe sot nuk do ketë me tabu ne jetën tuaj sentimentale. Do tregoheni me te hapur ndaj risive dhe do e toleroni me tepër partnerin. Beqaret do jene me te disponueshem More...

Nga lajmi sot Ne 11:07 29-06-2013
0 Komente

Shenasi Rama: Kryetari i ri i PD-së, një skllav i Familjes Berisha (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Shenasi Rama: Kryetari i ri i PD-së, një skllav i Familjes Berisha. Një prej bashkëthemeluesve të PD-së, Shenasi Rama, ka ironizuar me nisnë  e Sali Berishës për të zgjedhur pasardhësin e tij me parimin More...

Nga lajmi sot Ne 10:26 29-06-2013
0 Komente

Euro e mbyll javën me rritje, por pritet të bjerë në vazhdim (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Euro e mbyll javën me rritje, por pritet të bjerë në vazhdim. TIRANE- Situata e qetë pas zgjedhore dhe fillimi i efekteve sezonale pritet që të forcojnë lekun në periudhën e verës. Ka zgjatur vetëm More...

Nga lajmi sot Ne 10:17 29-06-2013
0 Komente

Muli krijon poezi për Berishën: Ne të duam ty. Ti je lideri ynë! (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Muli krijon poezi për Berishën: Ne të duam ty. Ti je lideri ynë!    Dashuria e Flamur Nokës ndaj kryeministrit në detyrë, Sali Berisha, duket se do të jetë e përjetshme. Së paku kjo kuptohet nga More...

Nga lajmi sot Ne 10:11 29-06-2013
0 Komente

Ministria e Financave i kërkon Bankës Botërore 200 milionë euro (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Ministria e Financave i kërkon Bankës Botërore 200 milionë euro. Burime nga Ministria e Financave bëjnë të ditur se ky dikaster një muaj më parë i ka shtrirë dorën Bankës Botërore, duke i kërkuar More...

Nga lajmi sot Ne 9:55 29-06-2013
0 Komente

6 arsye pse duhet të flini lakuriq (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

6 arsye pse duhet të flini lakuriq. Një studim i kohëve të fundit tregoi se 10% e grave amerikane flenë nudo. Jo vetëm që duket seksi, por ekspertët thonë se është në të mirë të shëndetit. Ja 6 top More...

Nga lajmi sot Ne 9:41 29-06-2013
0 Komente

Dritëro Agolli: PS-LSI duhet të kenë kujdes nga “partia-shtet” (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Dritëro Agolli: PS-LSI duhet të kenë kujdes nga “partia-shtet”.   Shkrimtari i mdh Dritëro Agolli, është shprehur se dhe ai si shumë të tjerë ka qenë i mendimit se diferenca në këto zgjedhje More...

Nga lajmi sot Ne 9:33 29-06-2013
0 Komente

Suela Konjari, në faqen zyrtare të teatrit: Zoti i faltë shqiptarët që votuan kundër Berishës (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Suela Konjari, në faqen zyrtare të teatrit: Zoti i faltë shqiptarët që votuan kundër Berishës.   Në cilin vend të botës mund të ndodhë që një drejtoreshë teatri të shfaqet si një militante More...

Nga lajmi sot Ne 9:26 29-06-2013
0 Komente

Zgjedhjet, mesazhi i Arvizusë për shqiptarët (Burimi: Gazeta Panorama, www.panorama.com.al)

Zgjedhjet, mesazhi i Arvizusë për shqiptarët. Ambasadori i Shteteve të bashkuara të Amerikës u është drejtuar shqiptarëve me një mesazh personal, publikuar në faqen zyrtare të ambasadës në Facebook. More...

Nga lajmi sot Ne 9:09 29-06-2013
0 Komente

Matura Shtetërore, sot 50 mijë maturantë japin provimet me zgjedhje (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Matura Shtetërore, sot 50 mijë maturantë japin provimet me zgjedhje. TIRANE- Sot, 50 mijë maturantë do t’i nënshtrohen provimit të fundit të Maturës, që është ai i lëndëve me zgjedhje. Ky është More...

All Rights Reserved 2016.