Etiketa nga Arkiva ‘matura 2013’
Nga lajmi sot Ne 8:45 29-09-2013
0 Komente

Horoskopi ditor, 29 shtator 2013

Dashi Mos bëni gabimin te përzieni sot dashurinë me punën sepse marrëdhënia juaj do ketë goxha tronditje. Ndajini te dyja nëse doni te jetoni qetësisht. Beqaret nuk do jene shume te kthjellet pe rate qe More...

Nga lajme Ne 13:36 11-08-2013
0 Komente

Çfarë e çoi njerezimin në monogami? (Burimi: Ikub.Al, Www.Ikub.Al)

Dy studime të ndryshme analizojnë origjinën e monogamisë dhe vijnë me përgjigje të ndryshme. Listës së mistereve të pazgjidhura të botës i është bashkangjitur prej kohësh pyetja se çfarë i shtyu More...

Nga lajme Ne 13:21 11-08-2013
0 Komente

Magdalena, ylli i ri i plazhit (Burimi: Top Channel, Www.Top-Channel.Tv)

Seancat fotografike, ndonjëherë mund të jenë të mërzitshme edhe për vetë modelet, të cilat janë mësuar të fitojnë “bukën e gojës” me këtë punë.  Një prej yjeve të reja të kësaj vere, Magdalena More...

Nga lajme Ne 13:12 11-08-2013
0 Komente

”Plani B” i VIP-ave (Burimi: Top Channel, Www.Top-Channel.Tv)

Me lulëzimin e rrjeteve sociale, edhe pushimet e VIP-ave janë revolucionarizuar, me gjithmonë e më shumë prej tyre që nuk kalojnë më midis fotografëve, për të figuruar në faqet e para të revistave.  Aktore, More...

Nga lajme Ne 12:42 11-08-2013
0 Komente

Bashkia e Tiranës aksion për prishjen e 2 objekteve pa leje në njësitë 1 dhe 5 (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

TIRANE – Inspektoriati Ndërtimor i Bashkisë së Tiranës ka vijuar edhe sot aksionin për prishjen e ndërtimeve pa leje në kryeqytet. Gjatë orëve të paradites, ky aksion ka konsistuar fillimisht në More...

Nga lajme Ne 12:25 11-08-2013
0 Komente

Vildane Zeneli: Mbaj në kokë diamante një milionë dollarësh (Burimi: Shqiptarja.Com, Www.Shqiptarja.Com)

Vildane Zeneli është një nga shqiptaret më të suksesshme jashtë vendit, nëse matës për suksesin do të jenë punët e superpaguara dhe jo lajmet soft e skandale personale që vijnë për shumë vajza të More...

Nga lajme Ne 12:09 11-08-2013
0 Komente

Poker i Dortmund, tripletë e Aubameyang VIDEO (Burimi: Albeu, Www.Albeu.Com)

Pas fitores së djeshme të Bayern Munchen, 3-1 përballëBorussia Munchengladbah, sot janë zhvilluar edhe pesë ndeshje të tjera të javës së parë të Bundesligës. Ashtu si bavarezët, edhe BorussiaDortmund e More...

Nga lajme Ne 11:55 11-08-2013
0 Komente

Fiton Monaco, Falcao debuton me gol VIDEO (Burimi: Albeu, Www.Albeu.Com)

Pas ndeshjes hapëse Montpellier-PSG (1-1) dje në mbrëmje janë luajtur edhe ndeshjet e tjera të javës së parë të Ligue I. Të gjithë ishin sy e veshë tek Monaco, ku Radamel Falcao do të bënte edhe More...

Nga lajme Ne 17:33 08-08-2013
0 Komente

Cfarë do bëhesh në jetë ? Varet nga muaji kur ke lindur (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

Cfarë do bëhesh – Nuk është vetëm dëshira për punën që bën, por profesioni nuk vjen vetëm si pasojë e studimeve, dëshirës, mundësive. Mesa duket ka një statistikë që na dëshmon sesi të More...

Nga lajme Ne 17:05 08-08-2013
0 Komente

Juristët: Berisha shkel ligjin me vendimet që po ndërmerr (Burimi: Shqiptarja.Com, Www.Shqiptarja.Com)

TIRANE- Vendimet e qeverisë Berisha që i hapin rrugë importit të 2600 ton mbetjesh për riciklim në vendin tonë nga dy shtetet fqinje si Italia dhe Greqia, rikthejnë edhe njëherë debatin te njohësit e More...

All Rights Reserved 2016.