Etiketa nga Arkiva ‘ndeshjet e champions league’
Nga lajmi me i fundit Ne 12:09 11-12-2013
0 Komente

Reali dhe Ronaldo, fitore me rekorde (Burimi: Panorama-Sport, www.panorama-sport.com)

Reali dhe Ronaldo, fitore me rekorde Karlo Ançeloti nuk kurseu asnjë nga yjet për transfertën kundër Kopenhagenit, edhe pse ishte një ndeshje pa vlera për grupin. Por, kjo zgjedhje ia vlejti, pasi Reali i More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:33 27-11-2013
0 Komente

Real Madridi, pa Ronaldon ndaj Gallatasarajit (Burimi: Panorama-Sport, www.panorama-sport.com.al)

Real Madridi, pa Ronaldon ndaj Gallatasarajit  Real Madrid do të luajë pa Kristiano Ronaldon të mërkurën kundër Gallatasarajit. Dëmtimi i portugezit, ashtu siç u tha që në fillim, nuk është serioz, More...

Nga lajmi me i fundit Ne 12:24 26-11-2013
0 Komente

Berlusconi: Ky Milan nuk bën dot pa mua! (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Berlusconi: Ky Milan nuk bën dot pa mua!  “Milani ka një nevojë të jashtëzakonshme dhe të padiskutueshme të interesimit tim”.  Janë këto fjalët e shprehura nga Silvio Berlusconi, presidenti i skuadrës More...

Nga lajmi me i fundit Ne 16:26 06-11-2013
0 Komente

Borussia-Arsenal, finalja e “grupit të vdekjes” (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Borussia-Arsenal, finalja e “grupit të vdekjes” Do të jetë një përballje midis “heavy-metal” të preferuar prej Jurgen Klopp dhe simfonive të adhuruara prej Wenger. Një sfidë e gjitha për t’u More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:59 18-09-2013
0 Komente

Napoli rikthehet në Champions (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Napoli rikthehet pas 575 ditësh në Ligën e Kampioneve, por skuadra italiane do të ketë një përballje të vështirë në startin e këtij sezoni në Champions.  Skuadra e Benitezit do të presë gjermanët More...

All Rights Reserved 2016.