Etiketa nga Arkiva ‘noa lajme’
Nga lajme Ne 11:40 11-08-2013
0 Komente

Chelsea përmbys Romën VIDEO (Burimi: Albeu, Www.Albeu.Com)

Chelsea arriti të fitojë me përmbysje të rezultatin ndeshjen miqësore me Romën të luajtur në “RFK Stadium” në Washington. Fillimisht ishin verdhekuqte ata që arritën të shënon me anë More...

Nga lajme Ne 11:26 11-08-2013
0 Komente

Real Madrid 3-0 Inter VIDEO (Burimi: Albeu, Www.Albeu.Com)

Real Madrid ka mposhtur Interin në miqësoren e Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Skuadra e Walter Mazzarrit e ka patur të pamundur ti rezistojë skuadrës së Carlo Ancelottit duke humbur ndeshjen në shifrat More...

Nga lajme Ne 11:06 11-08-2013
0 Komente

UEFA mendon ndryshimin e shortit për Kukësin (Burimi: Top Channel, Www.Top-Channel.Tv)

Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës vendosi që dy skuadrat shqiptare që luajnë në Ligën e Europës, Skënderbeu dhe Kukësi, të zhvillojnë dy takimet e para në transfertë, përkatësisht në Ukrainë More...

Nga lajme Ne 10:52 11-08-2013
0 Komente

Falsifikimet e rralla e me fantazi (Burimi: Top Channel, Www.Top-Channel.Tv)

Një pasaportë botërore e falsifikuar në Shqiperi dhe e bllokuar në një pikë kufitare. Nje pasaportë të tillë mund ta shpikë vetëm mendja e një falsifikatori, pasi pasaporta botërore nuk ekziston, ka More...

Nga lajme Ne 10:42 11-08-2013
0 Komente

FOTO/ “Zbulimi” i ri i Victoria’s Secret (Burimi: Gazeta Tema, Www.Gazetatema.Net)

Brazili njihet si vendi i futbollistëve të talentuar,të kafesë dhe së fundmi gjithnjë edhe më shumë si vendi i supermodeleve botërore. Pas Gisele Bundchen,Adriana Lima-s,Isabel Goulart dhe Ana Beatrice More...

Nga lajme Ne 10:30 11-08-2013
0 Komente

Pamela Anderson dhe Rick Solomon së bashku (Burimi: Gazeta Tema, Www.Gazetatema.Net)

Pamela Anderson dhe producenti i filmave Rick Solomon të cilët kanë qenë të martuar në tetor të 2007 duket se kanë vendosur të rifitojnë përsëri kohën e humbur që ata kanë qenë të ndarë. Pas martesës More...

Nga lajme Ne 10:20 11-08-2013
0 Komente

1000 dosje për falsifikimet (Burimi: Top Channel, Www.Top-Channel.Tv)

A do ta besonit që një objekt i ngjashëm me një pult makine është në fakt një pistoletë me të cilën është kryer vrasje në Shqipëri? Po që kjo armë vjen  nga Lufta e Dytë Botërore, është gjetur More...

Nga lajme Ne 10:10 11-08-2013
0 Komente

VIDEO LAJM/ Delijorgji sulmon mediat: Dilni jashtë, kjo tokë nuk është e romëve (Burimi: Gazeta Tema, Www.Gazetatema.Net)

Amnesty International reagoi sërish për çështjen e romëve, e treta deklaratë brenda pak ditëve. Por edhe pse Policia e Shtetit është zotuar për të mbrojtur romët që po dëbohen nga banesat e tyre tek More...

Nga lajme Ne 9:53 11-08-2013
0 Komente

Angela Martini preferon pushimet në jaht (Burimi: Panorama, Www.Panorama.Com.Al)

Angela Martini, modelja shkodrane më e komentuar e momentit, po shijon pushime luksi këto ditë të nxehta. Ajo preferon të pushojë në jaht, në një relaks absolut në det të hapur. Natyrisht që edhe në More...

Nga lajme Ne 9:38 11-08-2013
0 Komente

Aurela Hoxha: Dashuroj fotografinë, por s’do pozoja kurrë nudo (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

TIRANE – Aurela Hoxha drejton prej pesë vitesh një agjenci dhe një revistë mode. E kush më mirë se ajo, mund të jepte ca vërejtje dhe këshilla për stilin e shqiptarëve këtë verë. Ky në fakt More...

All Rights Reserved 2016.