Etiketa nga Arkiva ‘pike’
Nga lajmi me i fundit Ne 11:12 28-06-2013
0 Komente

Spanjollët në finale, Italia humb në “ruletën” e penalltive (Burimi: Panorama-Sport, www.panorama-sport.com)

Spanjollët në finale, Italia humb në “ruletën” e penalltive Italia i shkon 11 metra larg finales së “Maraca na”-s përballë Brazilit dhe hakmarrjes së finales së Europianit 2012, teksa e sheh veten More...

Nga gazeta e pavarur Ne 20:41 02-05-2013
0 Komente

Vilanova: Messi nuk ndjehej mirë, vendosa pasi fola me mjekun. (Burimi: AlbNews, www.albnews.al)

SPANJË – Trajneri i Barcelonës, Tito Vilanova ka komentuar menjëherë pas përfundimit të ndeshjes kundër Bajernit, lënien në stol të Lionel Messit. ‘Messi nuk ndjehej mirë, për këtë vendosa More...

Nga gazeta e pavarur Ne 13:02 02-05-2013
0 Komente

Pike: Bajerni ishte shumë superior, ka ardhur koha të ndryshojmë (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Zherard Pike ishte ndoshta nga të vetmit lojtar pozitiv tek Barcelona dhe që luftoi deri në fund, në dy ndeshjet turpëruese me Bajernin, pavarësisht se shënoi një autogol. 23-vjeçari e ka pranuar superioritetin More...

Nga gazeta e pavarur Ne 20:32 23-04-2013
0 Komente

Ylli më i ri i Twitter-it është djali i ..(Burimi: Ikub.al, www.ikub.al)

Shakira është mese e lumtur për ardhjen ne jete te djalit te saj Milan-it, tashme 3 muajsh. Këngëtarja kolumbiane nuk rresht se postuari fotot e tij ne Twitter. “Isha betuar se nuk do e beja kurrë këtë More...

Nga gazeta e pavarur Ne 19:41 20-04-2013
0 Komente

Shakira,akuzohet për mashtrim nga ish i fejuari. (Burimi: AlbNews, www.albnews.al)

Shakira është akuzuar për mashtrim nga ish i dashuri i saj Antonio de la Rua. Por këngëtarja nuk është dakort dhe i ka kërkuar gjykatësit të arkivojë këtë rast kundër saj. Artistja kolumbiane është More...

Nga lajmi sot Ne 16:01 18-04-2013
0 Komente

Edhe mjekët goditen në fushë, i biri shpëton babain e dhunuar (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Ngjarjet e dhunës pa sojnë njëra-tjetrën në futbollin shqiptar. E djeshmja ka qenë unike, teksa është sulmuar mjeku i një ekipi, dhe i biri, njëkohësisht mjek, është detyruar të shpëtojë babain e More...

Nga gazeta e pavarur Ne 12:31 18-04-2013
0 Komente

Ndalen “djajtë e kuq”, titulli veç 6 pikë larg (Burimi: Panorama Sport, www.panorama-sport.com)

Djajtë” rrezikojnë ta vonojnë festën. Një gjysmëhap fals, por që nuk rrezikon atë çka është përgatitur. Kryesuesit iu afruan një pikë më shumë titullit të 20-të. Mançester Junajtid arriti të More...

Nga gazeta e pavarur Ne 15:14 24-08-2012
0 Komente

Pike-Shakira, bebe në horizont? (Burimi: Sport Ekspres, www.sportekspres.com)

Sipas revistës “People”, çifti i njohur, Pike-Shakira, janë në pritje të një fëmije. Pra, futbollisti i ka zbuluar disa shokëve se pret të bëhet baba për të parën herë. Një histori e mrekullueshme More...

All Rights Reserved 2016.