Etiketa nga Arkiva ‘piket e degeve 2013’
Nga lajmet e fundit Ne 11:52 09-10-2013
0 Komente

Seks që në 9-vjeçare… dhe pa mbrojtje (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Seks që në 9-vjeçare… dhe pa mbrojtje Adoleshentët mbeten sfida më e madhe për prindërit. Janë të rinj, të guximshëm, plot jetë, me shumë “të drejta” dhe me fare pak komplekse për çështje, More...

Nga lajmet e fundit Ne 11:47 09-10-2013
0 Komente

Policia italiane arreston kapitenin e anijes së mbytur pranë Lampeduzës (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

ITALI – Policia italiane ka vënë në pranga një shtetas nga Tunizia, i cili besohet të jetë kapiteni i anijes së mbytur javën e kaluar pranë ishullit të Lampeduzës. Anija me rreth 500 emigrant, More...

Nga lajmet e fundit Ne 11:17 09-10-2013
0 Komente

Kryeministri serb së shpejti në Kosovë (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Kryeministri serb, Ivica Daçiç, ka thënë se së shpejti do ta vizitojë Kosovën, për t’iu ofruar mbështetje serbëve që të dalin në zgjedhjet lokale të 3 nëntorit. “Kjo nuk është ndihmesë për More...

Nga lajmet e fundit Ne 11:11 09-10-2013
1 Koment

“Tifozat Kuq e Zi” letër shqiptarëve të Zvicrës: Mos luani kundër Shqipërisë (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Sfida Shqipëri – Zvicër sa vjen e nxehet. Së fundmi grupimi më i madh i tifozëve të Kombëtares shqiptare të futbollit i njohur me emrin “Tifozat Kuq e Zi” u janë drejtuar me një letër publike lojtarëve More...

Nga lajmet e fundit Ne 11:04 09-10-2013
0 Komente

Xhamia, Myslimanët: Qeveria na premtoi zgjidhjen e duhur (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Xhamia, Myslimanët: Qeveria na premtoi zgjidhjen e duhur  TIRANE- Komiteti Mysliman reagon lidhur me vendimin e djeshëm të Këshillit Kombëtar të Territorit i hap rrugën përfundimisht ndërtimit të Xhamisë More...

Nga lajmet e fundit Ne 10:56 09-10-2013
0 Komente

Sekuestrohet thesari i veprave të artit (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Sekuestrohet thesari i veprave të artit  Gjatë orëve të mbrëmjes, në Tiranë është zhvilluar një operacion antitrafik, që zyrtarët e policisë e cilësojnë të pazakonshëm. Burimet tregojnë se është More...

Nga lajmet e fundit Ne 10:47 09-10-2013
0 Komente

Vijnë diskotekat pa zhurmë (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Keni dëgjuar për festa pa zhurmë? Është pak e çuditshme por në Gjermani dhe Zvicër po ofrohen diskotekat pa zhurmë. Këto festa janë të konceptuara ndryshe nga festat e zakonshme që janë të zhurshme More...

Nga lajmet e fundit Ne 10:39 09-10-2013
0 Komente

Ministrja e Jashtme italiane vizitë zyrtare në Tiranë (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Ministrja e Jashtme italiane Emma Bonino ka mbërritur sot në Tiranë për një vizitë zyrtare. Takimin e parë, kryediplomatja italiane e ka zhvilluar me homologun e saj Ditmir Bushati ku është diskutuar forcimi More...

Nga lajmet e fundit Ne 10:30 09-10-2013
0 Komente

Tragjedia e Gërdecit, pranga 2 ish-ushtarakëve, ishin në arrati (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Tragjedia e Gërdecit, pranga 2 ish-ushtarakëve, ishin në arrati TIRANE – Dy ish- ushtarakë të dënuar për tragjedinë e Gërdecit janë arrestuar sot nga Sektori i Krimeve të Rënda, pranë Drejtorisë More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:24 08-10-2013
0 Komente

Skandali i Ministrisë së Punës për reklamat e Sandrit. Ja si i merrte ato! (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Skandali i Ministrisë së Punës për reklamat e Sandrit. Ja si i merrte ato! Prokuroria ka shpallur masën ‘arrest me burg’ për katër zyrtarë të Ministrisë së Punës, lidhur me shpërdorimet që kanë More...

All Rights Reserved 2016.