Etiketa nga Arkiva ‘Policia e Shkodrës’
Nga lajmi sot Ne 10:54 26-06-2014
0 Komente

Ekzekutimi i 50-vjeçarit, shpallet në kërkim Tarzani. Ishte në hasmëri me viktimën (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Ekzekutimi i 50-vjeçarit, shpallet në kërkim Tarzani. Ishte në hasmëri me viktimën SHKODËR- Një person është shpallur në kërkim nga policia e Shkodrës i dyshuar si autor i vrasjes së 50-vjeçarit More...

Nga lajmi sot Ne 15:52 11-06-2014
0 Komente

Policia e Shkodrës asgjëson 4340 rrënjë kanabis, asnjë i arrestuar (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

4340 rrënjë kanabis sativa të mbjella në 8 parcela, janë asgjësuar nga policia e Shkodrës. Këto rrënjë droge janë asgjësuar në fshatrat Pylaj, Palaj, Brashtë dhe Xhaj dhe ishin mbjellë në toka pa More...

Nga lajmi sot Ne 13:25 06-06-2014
0 Komente

Arrestohet 23-vjeçari për trafik prostitucioni të 3 vajzave të mitura (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Arrestohet 23-vjeçari për trafik prostitucioni të 3 vajzave të mitura Policia e Shkodrës ka arrestuar shtetasin Xhevahir Osja për trafik prostitucioni. Osja tentoi të trafikonte 3 vajza të moshës 15-vjeçare More...

Nga lajmi sot Ne 10:11 16-12-2013
0 Komente

Arrestohen 2 motra minorene, akuzohen për dhjetëra vjedhje (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Dy minorene janë arrestuar nga policia, pasi akuzohen për disa vjedhje në kryeqytet dhe në qytete të tjera. Mësohet se dy motrat minorene me inicialet R.S 13 vjeç dhe E.S 11 vjeç janë arrestuar në flagrancë More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:30 11-07-2013
0 Komente

Vret nipin për tokën, katër kushërinj të plagosur (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Vret nipin për tokën, katër kushërinj të plagosur -Konflikti për pronën i merr jetën një 33-vjeçari në fshatin Vukatan të Shkodrës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 21:15 të së mërkurës. More...

All Rights Reserved 2016.