Etiketa nga Arkiva ‘provimi i lirimit 2013.’
Nga lajmi me i fundit Ne 23:29 30-07-2013
0 Komente

Durrës, plagosen 4 persona (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Katër persona kanë mbetur të plagosur, mbrëmjen e së martës, në qytetin bregdetar të Durrësit. Ngjarja e rëndë ndodhi në një nga lokalet e hapura, në afërsi të stacionit të trenit.  Policia e Durrësit More...

Nga lajmi me i fundit Ne 19:36 30-07-2013
0 Komente

Shakhteri mund korçarët e Skëndërbeut, 3-0 (Burimi: Panorama-Sport, www.panorama-sport.com)

Shakhteri mund korçarët e Skëndërbeut, 3-0 Ndeshja e luajtur mes Shakhter Karagandy dhe Skënderbeut përfundoi me fitoren 3-0 të vendësve, cka do të thotë se fati i të kualifikuarit për më tej anon dukshëm More...

Nga lajmi me i fundit Ne 19:04 30-07-2013
0 Komente

Yzberisht, 6 persona plagosin me thikë 2 vëllezërit Demaj (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Yzberisht, 6 persona plagosin me thikë 2 vëllezërit Demaj Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në zonën e Yzberishtit, në periferi të kryeqytetit , ku dy vëllezër janë therur me thikë nga persona të More...

Nga lajmi me i fundit Ne 11:24 30-07-2013
0 Komente

Ban Ki Moon: Zbatimi i marrëveshjes në veri mbetet sfida kryesore (Burimi: Balkanweb.com, www.balkanweb.com)

Ban Ki Moon: Zbatimi i marrëveshjes në veri mbetet sfida kryesore Në raportin e tij më të fundit mbi zhvillimet tremujore në Kosovë, raport që ju dha RTK-së nga burime në New York, Sekretari i Përgjithshëm More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:38 30-07-2013
0 Komente

Shakhteri bën kurban, Mirel Josa: Nuk na mposhtin dot! (Burimi: Panorama-Sport, www.panorama-sport.com)

Shakhteri bën kurban, Mirel Josa: Nuk na mposhtin dot! Mirel Josa është shfaqur i qetë përpara mediave kazakistanase, edhe pse ka vënë në dukje se Skënderbeun e tij e pret një duel i vështirë sot në More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:25 30-07-2013
0 Komente

Prangosen gabimisht gjatë lojrave seksuale, shpëtohen 79 herë nga zjarrëfikësit (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Prangosen gabimisht gjatë lojrave seksuale, shpëtohen 79 herë nga zjarrëfikësit Britani – Shteti ishullor njihet për skandale seksuale prej kohësh, por kësaj rradhe më qesharake janë incidentet që More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:37 30-07-2013
0 Komente

Pronat, 300 mln lekë ndahen në shtator (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Pronat, 300 mln lekë ndahen në shtator -Dosjet e pronarëve që kanë mungesë dokumentacioni dhe nuk e plotësojnë atë brenda 15 ditëve rrezikojnë paratë e kompensimit. Bëhet fjalë për dosje të depozituara More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:12 30-07-2013
0 Komente

Qeveria e re, asnjë deputet i PS-së nuk largohet jashtë vendit për pushime (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatma.net)

Qeveria e re, asnjë deputet i PS-së nuk largohet jashtë vendit për pushime Asnjë deputet socialist apo zyrtar i lartë i kësaj partie nuk ka lëvizur jashtë vendit për pushimet e verës. Ndonëse kanë More...

Nga lajmi me i fundit Ne 21:04 29-07-2013
0 Komente

VIDEO LAJM/ Policia e bën ndonjë arrestim në flagrancë (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

i VIDEO LAJM/ Policia e bën ndonjë arrestim në flagrancë Këto janë pamjet e pikës së këmbimit të parave në rrugën e Durrësit, që u sulmua nga 3 të mitur në tentativë për vjedhje. Ngjarja ndodhi More...

Nga lajmi me i fundit Ne 19:11 29-07-2013
0 Komente

RAPORTI / Shqipëria, e fundit në rajon në investime për arsimimin e fëmijëve! (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

RAPORTI / Shqipëria, e fundit në rajon në investime për arsimimin e fëmijëve! Koalicioni për Arsimin e Fëmijëve në Shqipëri – ACCE publikoi “Raportin Vlerësues mbi Situatën e Arsimit Parauniversitar More...

All Rights Reserved 2016.