Etiketa nga Arkiva ‘sherr’
Nga lajme nga bota Ne 7:48 21-04-2015
0 Komente

Sherr në pab, 3 të plagosur me thikë (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Tre të rinj kanë mbetur plagosur, për shkak të një konflikti i cili ka degraduar më pas në përdorim të armëve të ftohta. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Durrësit pas mesnatës së të martës, rreth More...

Nga lajmi sot Ne 10:25 17-06-2014
0 Komente

Sherr për borxhin, tenton të vrasë vëllanë me thikë (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Sherr për borxhin, tenton të vrasë vëllanë me thikë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet, ku një person është plagosur rëndë pasi është goditur në kokë më thikë nga vëllai i tij. Mësohet More...

Nga lajmi sot Ne 16:43 26-02-2014
0 Komente

Sherr mes të rinjsh tek ‘Kthesa e Kamzës’, plagoset me armë zjarri 22-vjeçari (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Sherr mes të rinjsh tek ‘Kthesa e Kamzës’, plagoset me armë zjarri 22-vjeçari – Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri rreth orës 15:50 të ditës së sotme për motive që ende More...

Nga lajmi sot Ne 14:18 10-08-2013
0 Komente

Sherr mes policësh, ndalohet Përparim Myftaraj, nipi i komisarit të vrarë Tahiraj (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANE- Përparim Myftaraj, nipi i Adem Tahirajt (i vrarë nga Ilir Xhakja) me detyrë inspektor krimesh në Vorë shoqërohet në polici nga agjentët e SHKB-së. Sipas të dhënave të policisë, shkak është More...

Nga gazeta e pavarur Ne 19:25 24-04-2013
0 Komente

Bulqizë, sherr mes policisë private dhe asaj të rendit. (Burimi: Alb-Observer, www.alb-observer.com)

Një “sherr” në minierën e Bulqizës ka shkaktuar mjaft debate ditën e sotme në zonën D të kësaj miniere. Paraditen e sotme, Kompania “Tur Alba” ka bllokuar dy automjete të firmave të tjera, ç’ka More...

Nga gazeta e pavarur Ne 10:34 12-04-2013
0 Komente

Sherr në autobus, 16 vjeçari plagos shoferin dhe faturinon (Burimi: Gazeta Panorama, www.panorama.com.al)

TIRANE- Nje adoleshent, 16 vjecar ka plagosur shoferin dhe faturinon e nje autobusi te linjes se Unazes. Ngjarja ka ndodhur ne oret e para te mengjesit te sotem, ne afersi te Farmacise nr 10, ne kohen qe autobusi More...

Nga gazeta e pavarur Ne 8:15 01-04-2013
0 Komente

Sherri për murin ndarës, qëllon me sëpatë në kokë gruan e vëllait (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Kënetës në Durrës, teksa një grua 35-vjeçare është qëlluar me sopatë në kokë, por fatmirësisht ka mundur që të mbijetojë. Rozeta Tahiraj More...

All Rights Reserved 2016.