Etiketa nga Arkiva ‘showbiz shqip’
Nga lajmi me i fundit Ne 10:19 25-11-2013
0 Komente

Rihanna shkëlqen në “American Music Awards” (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Rihanna shkëlqen në “American Music Awards” Ka qenë pranë saj në momentet e bukura dhe ato të vështira kështu që ishte e kuptueshme që nëna e këngëtares Rihanna të ishte tejet e emocionuar në More...

Nga lajmi sot Ne 10:40 26-10-2013
0 Komente

Zajmina do të bëhet arkitekte (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Zajmina do të bëhet arkitekte: Përveçse ka qenë pjesë e ekranit si pjesëmarrëse në disa koncerte të muzikës shqiptare, Zajmina është edhe pjesë e videoklipeve më seksi që mund të gjeni në Shqipëri. More...

Nga lajmi sot Ne 14:02 16-10-2013
0 Komente

Paltrow, një shkrim nga ‘Vanity Fair’, irritohet aktorja (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

LONDER-Revista e Vanity Fair vendosi të shkruajë një artikull mbi Gwyneth Paltrow. Kryeredaktori i saj, Grejdon Karter, ka konfirmuar se revista do të publikojë një shkrim për të nxjerrë në pah, një herë More...

Nga lajmi sot Ne 14:32 15-10-2013
0 Komente

Madonna dëbohet nga kinemaja për sjellje të pahijshme (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Madonna dëbohet nga kinemaja për sjellje të pahijshme: Madonna sot u dëbua nga rrjeti i kinemave “Alamo Drafthouse”, pasi kishte shqetësuar gjithë sallën me dërgimin e mesazheve gjatë ndjekjes së More...

Nga lajmi sot Ne 19:49 14-10-2013
0 Komente

Anaidi i “BB 6”: Pushimet e çmendura në Milano me modelen shqiptare (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Anaidi i “BB 6”: Pushimet e çmendura në Milano me modelen shqiptare – “Arratisja kushton gjithmonë”, por fituesi i “Big Brother 6”, Anaid Kaloti, i ka hobi udhëtimet ndaj dhe i kishte rezervuar More...

Nga lajmi sot Ne 12:04 13-10-2013
0 Komente

Jenner: Unë, një supermodele e ardhshme (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Jenner: Unë, një supermodele e ardhshme : Një tjetër anëtare e familjes Kardashian është duke ngjitur shkallët e karrierës, por jo në të njëjtën mënyrë siç u bë e famshme Kim, nëpërmjet një More...

Nga lajmi sot Ne 20:24 09-10-2013
0 Komente

Ëngjëjt magjepës të “Victoria’s Secret” (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Ëngjëjt magjepës të “Victoria’s Secret”: “Victoria’s Secret” po përgatitet për paradën e saj të madhe dhe të shumëpritur të fundvitit.  Megjithatë, ëngjëjt më More...

Nga lajmi sot Ne 15:31 09-10-2013
0 Komente

Operacionet plastike të Marylin Monroe (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Ikona e bukurisë kinematografike, Marilyn Monroe, duket të mos ketë qenë aq shumë natyrale sa imazhi i krijuar për të.  Sipas kirugut plastik Norman leaf, Monroe ka kryer një ndërhyrje në hundë dhe një More...

Nga lajmi sot Ne 14:29 09-10-2013
0 Komente

Raul Bova: Po ndahem nga gruaja (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Raul Bova: Po ndahem nga gruaja – “Unë jam një personazh publik dhe i di rregullat e lojës, por fëmijët e mi nuk meritojnë të përndiqen nga fotografët. Thashethemet për mua ata i dëgjojnë nga More...

Nga lajmi sot Ne 14:15 09-10-2013
0 Komente

Elhaida: Po punoj fort për të shkëlqyer në “Sanremo” (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Elhaida: Po punoj fort për të shkëlqyer në “Sanremo”-Elhaida Dani, ylli shqiptar që çoroditi Italinë me talentin e saj, ka rrëfyer dje në një intervistë për “Vizioni i Pasdites”, More...

All Rights Reserved 2016.