Etiketa nga Arkiva ‘sot finalja e BB6’
Nga lajmi sot Ne 11:14 01-06-2013
0 Komente

Finalja e BB, Anaidi-Ilirit: Po fitove ti, do vras veten (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Finalja e BB!!  Anaidi dhe Iliri hedhin batuta me njëri-tjetrin, fillimisht me shaka dhe më vonë përballen hapur, duke shkëmbyer opinionin e tyre për tjetrin sy më sy. “Ti dukesh njeri me ambicie, por More...

All Rights Reserved 2016.