Etiketa nga Arkiva ‘te fundit nga vipat shqiptare’
Nga lajme Ne 12:25 11-08-2013
0 Komente

Vildane Zeneli: Mbaj në kokë diamante një milionë dollarësh (Burimi: Shqiptarja.Com, Www.Shqiptarja.Com)

Vildane Zeneli është një nga shqiptaret më të suksesshme jashtë vendit, nëse matës për suksesin do të jenë punët e superpaguara dhe jo lajmet soft e skandale personale që vijnë për shumë vajza të More...

Nga gazeta e pavarur Ne 16:47 31-10-2012
0 Komente

Jonida Maliqi, tatuazhi i fundit i dedikohet…(Burimi: Ikub.al, www.ikub.al)

Mama” eshte tatuazhi me i ri i Jonida Maliqit. Kengetarja, e cila ka nisur projektin “E dua vendin tim” ne ‘Top Channel’, ka pozuar per nje kopertine reviste. Ne kyçin e dores se majte duket qarte nje More...

Nga gazeta e pavarur Ne 10:37 16-10-2012
0 Komente

Victoria Beckham, ja pse mban syze të errëta (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Është pothuajse shumë e rrallë që ajo t’u japë mundësinë fansave të saj t’i shohin sytë, përtej syzeve të errëta të diellit. Kjo, jo për shkak të zgjedhjes së aksesorit të saj më të preferuar. More...

Nga lajme nga bota Ne 17:52 24-08-2012
0 Komente

Rita u beson vetëm truprojave shqiptarë (Burimi: Kosova Sot, www.kosova-sot.info)

Yjet e shoubiznesit janë vazhdimisht të rrezikuar nga persona apo adhurues të dhunshëm, dhe në çdo kohë mund të sulmohen. Për këtë arsye, ata kanë nevojë për mbrojtje të afërt. Dhe kësaj nuk i ka More...

Nga lajme nga bota Ne 12:42 18-08-2012
0 Komente

Zanfina Ismalji, besnike ndaj një dashurie të vetme (Burimi: Gazeta Shqiptarja, www.shqiptarja.com)

Një ndër këngëtaret më të famshme e të pëlqyera në Kosovë dhe Shqipëri është padyshim bukuroshja Zanfina Ismajli. Ajo është shquar gjithnjë për performanca të veçanta si dhe klipe e këngë të More...

Nga lajme nga bota Ne 15:10 17-08-2012
0 Komente

Çiljeta: Vera ime pa pushime, e përkushtuar në biznes (Burimi: Gazeta Mapo, www.mapo.al)

Kemi kohë që nuk e kemi parë Çiljetën nëpër faqet e shtypit rozë. Flasim për verën kur këngëtarët janë përherë në qendër të vëmendjes për klipet apo fotot e tyre seksi. Çiljeta ka preferuar More...

Nga lajme nga bota Ne 10:53 16-08-2012
0 Komente

Dafina Zeqiri i përkushtohet karrierës, së shpejti klipi i ri (Burimi: Gazeta Shqiptarja, www.shqiptarja.com)

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është shprehur për mediat kosovare se është duke punuar për publikimin e një kënge dhe klipi të ri. “Kam nisur punën për një këngë dhe klip të ri dhe kur çdo More...

Nga lajme nga bota Ne 17:06 13-08-2012
0 Komente

Ja pse Kim Kardashian është në Burg! (Burimi: PubliAlb.com, publialb.com)

Nuk është një pamje e zakonshme që jemi mësuar ta kemi përballë në të cilën Kim Kardashian shkëlqen mbi tapetin e kuq ose reklamon format trupore të bëshme në bikini buzë detit. Në fakt ajo në seritë More...

Nga lajme nga bota Ne 18:27 10-08-2012
0 Komente

Linda Halimi: Shqiptarët më kërcënojnë pse u lidha me Big D (Burimi: Gazeta Mapo, www.mapo.al)

Këngëtarja Linda Halimi ka kërkuar falje për atë që kishte thënë ditë më parë që “shqiptarët janë popull i çuditshëm”, duke thënë se nuk e ka ditur se ka prekur në sedër gjithë shqiptarët More...

Nga lajme nga bota Ne 13:36 08-08-2012
0 Komente

Çfarë kanë të përbashkët Marina dhe Çiljeta? (Burimi: KohaNet, www.koha.net )

  Tiranë, 8 gusht – Ajo quhet Marina Vjollca dhe të gjithë e njohin bukuroshen e kanalit Top Channel. Ajo përveç prezantimeve në këtë kanal është bërë dhe imazhi zyrtar i një kompanie celulare More...

All Rights Reserved 2016.