Etiketa nga Arkiva ‘thashetheme nga vipat’
Nga lajme nga bota Ne 15:34 08-09-2012
0 Komente

Rihana dhe Chris Brown sërish bashkë (Burimi: Gazeta Shqip, gazeta-shqip.com)

Dyshimet e para për një lidhje të re mes këngëtares nga Barbadosi, Rihana dhe ‘ishit’ të saj Chris Brown nisën të kristalizoheshin pas intervistës së dhënë nga këngëtarja për show-n e Oprah Winfrey, More...

Nga lajme nga bota Ne 11:30 08-09-2012
0 Komente

Ja makina e re e Leo Messit (Burimi: Albeu, www.albeu.com)

Lionel Messi është bërë ditët e fundit pronari i një makine të re. Ylli argjentinas i Barcelonës ka lënë Maseratin Grand Turismo Sport për një Maserati Stradale. Futbollisti që merr në vit plot More...

Nga lajme nga bota Ne 10:38 08-09-2012
0 Komente

Ja reklama e ndaluar e engjëllit Candice, tejet provokuese video (Burimi: Portalb, portalb.mk)

Modelja e veshjeve të brendshme të kompanisë më të njohur në botë Victorias Secret, Candice Swanepoel ka xhiruar një reklamë në të cilën paraqitet pa asnjë teshë në trup. Në të simulon skena të More...

Nga gazeta e pavarur Ne 16:09 07-09-2012
0 Komente

Cheryl Cole, e mrekullueshme dhe transparente (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Këngëtarja britanike Cheryl Cole, ka shkëlqyer gjatë pjesmarrjes në evenimentin e London’s Fashion’s Night Out. 29-vjeçarja është shfaqur me një fustan të zi transparent, që tregonte gjithë elegancën More...

Nga gazeta e pavarur Ne 10:19 07-09-2012
0 Komente

Demi Moore dëshiron të adoptojë një fëmijë, por fillimisht duhet të bëhet e shëndetshme (Burimi: Gazeta Shqip, gazeta-shqip.com)

Ka qenë një periudhë e vështirë për të ndarja me bashkëshortin “toyboy” Ashton Kutcher, me kriza depresioni dhe zënka me të bijat. Një zhgënjim i madh për Demi Moore, por duket se ka vendosur të More...

Nga lajme nga bota Ne 18:40 25-08-2012
0 Komente

Rita Ora, një veshje super hot (FOTO) (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka treguar edhe një herë se është një femër shumë seksi, ndërsa është shfaqur në një club në Londër, për të festuar suksesin e këngës së saj më të fundit. More...

Nga lajme nga bota Ne 20:30 24-08-2012
0 Komente

Rihanna i dhuron nënës shtëpi gjatë intervistës (Burimi: Koha Net, www.kohaditore.com)

Këngëtarja i ka përgatitur befasi nënës së saj, Monica, gjatë emisonit “Oprah’s Next Chapter”. I ka dhuruar shtëpi luksoze në vendlindjen e saj, Barbados. Gjatë intervistës me Oprah Winfrey More...

Nga lajme nga bota Ne 19:59 24-08-2012
0 Komente

Françeska shpërngulet në Tiranë, Ermali i pavendosur për bashkëjetesën (Burimi: Gazeta Mapo, www.mapo.al)

Françeska Jaçe, ish-banorja e BB5, ashtu siç kishte paralajmëruar këto ditë, është shpërngulur për të jetuar në Tiranë. Ajo ka marrë një shtëpi me qira dhe këto ditë po jeton me motrën e saj. More...

Nga lajme nga bota Ne 19:43 24-08-2012
0 Komente

Madonna fal Elton John? (Burimi: Gazeta Shqip, gazeta-shqip.com)

Madonna e ka falur Sir Elton John që e cilësoi “striptiste cirku”? Kronikat e fundit flasin se “beteja” mes dy këngëtarëve ka marrë fund pas fyerjes publike së John, i cili u shpreh për kolegen se: More...

Nga lajme nga bota Ne 19:38 24-08-2012
0 Komente

Rita Ora publikon një video ku flet shqip (Burimi: Gazeta Shqiptare, www.shqiptarja.com)

Albumi më i ri i Rita Orës është vetëm një javë larg publikimit. Për këtë arsye ajo ka bërë një thirrje për bashkëatdhetarët e saj në Kosovë por edhe në Shqipëri me anë të një video ku ajo More...

All Rights Reserved 2016.