Etiketa nga Arkiva ‘A1Report’
Nga lajmi me i fundit Ne 14:00 05-11-2013
0 Komente

Tërhiqet Greqia, Papulias bën hap prapa, pranon toponimet (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Tërhiqet Greqia, Papulias bën hap prapa, pranon toponimet TIRANE- Presidenti grek, Karolos Papulias bën hapin e parë prapa ndaj kërkesave të Tiranës. Gjatë takimit me kryeministrin Edi Rama, kreu i shtetit More...

Nga lajme Ne 15:51 12-08-2013
0 Komente

Berisha sulmon Shqiptarja.com e A1 Report! Gjobë fshehurazi (Burimi:Shqiptarja, Www.Shqiptarja.Com)

TIRANE –  Vazhdojnë sulmet e Sali Berishës kundër shtypit të lirë. Në shënjestër të tij përsëri është vënë grupi mediatik i Shqiptarja.com dhe A1Report, këtë herë i goditur përmes një More...

Nga lajme Ne 10:10 11-08-2013
0 Komente

VIDEO LAJM/ Delijorgji sulmon mediat: Dilni jashtë, kjo tokë nuk është e romëve (Burimi: Gazeta Tema, Www.Gazetatema.Net)

Amnesty International reagoi sërish për çështjen e romëve, e treta deklaratë brenda pak ditëve. Por edhe pse Policia e Shtetit është zotuar për të mbrojtur romët që po dëbohen nga banesat e tyre tek More...

Nga lajmi me i fundit Ne 16:13 01-07-2013
0 Komente

Vrasja e Balerinës, Artur Kuliçaj shpallet në kërkim ndërkombëtar (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Vrasja e Balerinës, Artur Kuliçaj shpallet në kërkim ndërkombëtar Prokuroria e Tiranës ka dërguar dosjen hetimore për vrasjen tragjike të balerinës Sonila Tafa, ngjarje kjo e ndodhur dy muaj më parë. Për More...

All Rights Reserved 2016.