Etiketa nga Arkiva ‘albasoul lajme’
Nga lajme Ne 14:23 10-08-2013
0 Komente

Femrat mbajnë mend dashurinë e parë, meshkujt automobilin e parë (Burimi: Telegrafi, Www.Telegrafi.Com)

Pothuajse 51% të meshkujve mezi u kujtohen puthja e parë dhe seksi, ndërkaq 89% e femrave jo që e mbajnë shumë mirë në mend se me kë janë puthur për herë të parë, por i dinë edhe të gjitha detajet. Një More...

Nga lajme Ne 14:03 10-08-2013
0 Komente

Kërkimet për Mona Lisa-n (Burimi: Top Channel, Www.Top-Channel.Com)

Shkencëtarët italianë në Fierence kanë hapur një varr për të marrë nga skeleti një kampion ADN-je që ata shpresojnë se do të identifikojë modelen e Mona Lisa-s së Leonardo da Vinci-t.  Varri përmban More...

Nga lajme Ne 12:58 10-08-2013
0 Komente

Vendimi, ARMO nën sekuestro shitja tek azerët e paligjshme? (Burimi: Shqiptarja.Com, Www.Shqiptarja.Com)

TIRANE – Aksionet e Rezart Taçit në kompanitë e tij Taçi Oil dhe ARMO nuk mund të shiteshin. Ndaj tij, si debitor i keq, janë marrë tashmë një numër i konsiderueshëm vendimesh nga Gjykata e Tiranës More...

Nga lajme Ne 12:46 10-08-2013
0 Komente

Përdoruesit e Samsung më të kënaqur se ata të iPhone (Burimi: Albeu, Www.Albeu.Com)

Nga telefonat inteligjentë më të shitur vitin e kaluar në SHBA, konsumatorët renditën më lart dy telefonatinteligjentë të Samsung, sesa tre modelet e fundit të iPhone të Apple. Të dhënat e fundit More...

Nga lajme Ne 12:37 10-08-2013
1 Koment

Genta e BB6 mbulohet, së shpejti do martohet me një sheik (Burimi: Albpress, Www.albpress.org)

Ish banorja e famshme e BB6 vë mbulesën, largohet nga jeta e natës, heq tattoo dhe pircing, praktikon ramazanin dhe i drejtohet me lutje gjithmonë Zotit. E kush do e mendonte se Genta e BB do të mbulohet? More...

Nga lajme Ne 12:28 10-08-2013
0 Komente

Makina Mini kthehet në një reklamë digjitale VIDEO (Burimi: Albeu, Www.Albeu.Com)

Çdokush që ecën përreth Londrës këtë javë mund të shikojë një gjë të pazakontë: një makinë Mini që transmeton cicërimat, mesazhet eFacebook dhe videot e Vine. Mini është bashkuar me agjencinë More...

Nga lajme Ne 12:14 10-08-2013
0 Komente

Johnny Depp: Nuk i shoh kurrë filmat e mi (Burimi: Gazeta Shqip, Www.Gazeta-Shqip.Com)

I kritikuar ashpër në filmin më të fundit “The Lone Ranger”, Depp tregon për jetën dhe filmat e tij Nga “The Independent” Intervista   Një nga yjet më të dashur të Hollivudit, Johnny Depp, More...

Nga lajme Ne 12:06 10-08-2013
0 Komente

Amnesty International: Të ndërhyhet urgjentisht për romët e dëbuar! (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

TIRANE- Pas prishjes së 8 barakeve të tjera të romëve pranë “Pallatit me Shigjeta” në Tiranë, reagon sërish Amnesty International, duke I bërë thirrje autoriteteve shqiptare të gjejnë sa më shpejt More...

Nga lajme Ne 11:51 10-08-2013
0 Komente

Champions, short “ferri” për Milanin (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

ITALI- Një short i denjë për sfida kampionësh, me spektakël të garantuar që në “play-off ”, dhe i nxehtë, për futbollin më magjepsës të globit. Goglat e Nionit u treguan kapriçoze me emrat e mëdhenj, More...

Nga lajme Ne 11:43 10-08-2013
0 Komente

Gafa e ministrit të Sporteve, gabim me emrin e trajnerit (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

TIRANE- Në vend që euforia të ishte në radhët e ekipit kuksian, kjo natyrshëm për arritjet që po bën në kompeticionin e Europa League, duke kaluar tri ture, duket se euforia ka pushtuar Ministrinë e More...

All Rights Reserved 2016.