Etiketa nga Arkiva ‘Athina dhe Tirana’
Nga lajmi me i fundit Ne 16:30 30-06-2013
0 Komente

Merr fund “dimri” shqiptaro-grek (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Merr fund “dimri” shqiptaro-grek “Dimri ka marrë fund dhe vera do të vijë shpejt në marrëdhëniet shqiptaro-greke”. Ky është titulli i një artikulli të cilin ja kushton prestigjiozja “Kathimerini” More...

All Rights Reserved 2016.