Etiketa nga Arkiva ‘automjeti’
Nga lajme nga bota Ne 14:13 29-09-2012
0 Komente

McLaren P1, një makinë ëndrrash (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

McLaren ka prezantuar në sallonin e Parisit, modelin e saj të fundit McLaren P1. Kjo makinë konsiderohet si ndër më potentet në botë dhe arrin shpejtësi maksimale. Shefi i McLaren, Rond Denis, shpjegoi se More...

Nga lajme nga bota Ne 9:40 25-08-2012
0 Komente

Durrës, kapen me 8 kg heroinë në makinë, pranga 3 femrave (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

DURRËS – Plot 8 kg lëndë narkotike heroinë u gjet në sarbatorin e një automjeti me të cilën udhëtonin 3 femra. Policia e Durrësit bëri të ditur se droga e ndare ne 10 pako u kap pas mesnate në More...

Nga lajme nga bota Ne 9:35 25-08-2012
0 Komente

Tropojë, digjet makina e një gjyqtari (Burimi: Albeu, www.albeu.com)

Automjeti i një gjyqtari në qytetin e Barjam Currit është shkrumbuar nga flakët natën e kaluar. Sipas policisë automjeti personal i gjyqtarit Artan Haradinajt, ka marrë flakë në mënyrë të papritur More...

All Rights Reserved 2016.