Etiketa nga Arkiva ‘dashuri te verteta’
Nga lajmi sot Ne 12:22 19-08-2013
0 Komente

Rihanna i thotë stop “beqarisë”? (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Rihanna i thotë stop “beqarisë”-Pas ndarjes zyrtare nga këngëtari Drake me të cilin Rihanna ka bërë dhe një bashkëpunim i cili quhet “Whats my name”, ka kaluar një kohë e gjatë që ajo nuk ka More...

Nga lajmi sot Ne 17:33 17-08-2013
0 Komente

Calvin Harris:”Rita Ora nuk e pëlqen muzikën time” (Burimi: Gazeta Tema, Www.Gazetatema.Net)

Ka disa muaj që janë të lidhur dhe shkojnë shumë mirë bashkë, por Calvin Harris dhe Rita Ora nuk kanë shije të njëjta për muzikën. DJ i suksesshëm skocez ka pranuar se e dashura e tij nuk ia pëlqen More...

Nga lajmi sot Ne 16:51 17-08-2013
0 Komente

Xhemi Shehu: Ju rrëfej pushimet e mia në Sarandë, fotot me djalin (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

Prezantuesja e dashur e ekranit shqiptar, Xhemi Shehu është duke kaluar disa ditë pushime në qytetin e Sarandës bashkë me familjen e saj. Ne kemi arritur ta shkëpusim Xhemin për pak minuta nga relaksi, për More...

Nga lajmi sot Ne 13:53 17-08-2013
0 Komente

Rudina Magjistari përpara një sfide të re? (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

TIRANE – Një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar, Rudina Magjistari, ndodhet përpara një sfide të re televizive. “Bluetooth” ka mësuar se sapo është kthyer nga pushimet, ajo ka More...

Nga lajmi sot Ne 12:00 17-08-2013
0 Komente

Ja look-u i ri i Beyonce (Burimi: Albeu, Www.Albeu.Com)

Ja look-u i ri i Beyonce- Beyonce është shfaqur me flokë më të gjatë, vetëm një javë pas fotove të saj me flokë shumë të shkurtra shfaqur në Instagram. Duket se këngëtares së bukur 31 vjeçare More...

Nga lajmi sot Ne 11:45 17-08-2013
0 Komente

Megi Ajtyresa “zhvishet” nga politika, foto hot në plazh (Burimi: Albeu, Www.Albeu.Com)

Megi Ajtyresa “zhvishet” nga politika, foto hot në plazh-Ishte imazh i Partisë Socialiste në fushatën e nxehtë publicitare të zgjedhjeve të 23 qershorit, duke i bërë ftesë në dialektin gegë More...

Nga lajmi sot Ne 10:09 17-08-2013
0 Komente

Inva Mula rrezikon jetën, jahti i saj hedh spirancën mbi predhë (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

KSAMIL – Sopranoja shqiptare me famë botërore Inva Mula dhe bashkëshorti i saj Hetem Ramadani kanë shpëtuar nga një incident që mund të rezultonte fatal. Teksa bënin pushimet në jahtin e tyre privat, More...

Nga lajmi sot Ne 17:13 16-08-2013
0 Komente

Ronaldinjo ndërhyrje estetike (Burimi: Top Channel, Www.Top-Channel.Tv)

 Ronaldinjo ndërhyrje estetike: Buzëqeshje e re për Ronaldinjon. Ashtu siç shkruan e përditshmja braziliane ‘Globo Esporte’, ylli i Atletico Mineiro i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale More...

Nga lajmi sot Ne 14:20 16-08-2013
0 Komente

Brad Pitt shpërngulet në Britani (Burimi: Gazeta Tema, Www.Gazetatema.Net)

Brad Pitt dhe familja e tij mund të shpërngulen në Britani të Madhe sepse aktori pritet të fillojë xhirimet e vazhdimit të filmit “World War Z”.Ylli amerikan dhe partnerja e tij, aktorja Angelina Jolie, More...

Nga lajmi sot Ne 12:20 16-08-2013
0 Komente

Spanjë, vdes Rosalia Mera, bashkëthemeluesja e markës “Zara” (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

MADRID– Bashkëthemeluesja e gjigantit spanjoll të tekstileve “Inditex”, e njohur edhe si “Zara”, Rosalia Mera, njëkohësisht një nga femrat më të pasura në Spanjë sipas shtypit, More...

All Rights Reserved 2016.