Etiketa nga Arkiva ‘famlijet e medha’
Nga gazeta e pavarur Ne 13:05 11-02-2013
0 Komente

Tirana 93 vjet kryeqytet, Basha: Familjet e mëdha garanci për qytetin (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANË- Kryebashkiaku Lulzim Basha me rastin e 93 vjetorit të Tiranës kryeqytet hapi siparin e një sërë aktivitetesh kulturore dhe artistike për qytetarët tiranas dhe jo vetëm. Gjatë fjalës përshëndetëse More...

All Rights Reserved 2016.