Etiketa nga Arkiva ‘fantazma’
Nga gazeta e pavarur Ne 13:01 27-04-2013
0 Komente

Motra e Michael Jackson: Jetoj me fantazmën e tij (Burimi: Top Channel, top-channel.tv)

Motra e Michael Jackson, La Toya, ka thënë se fantazma e vëllait të saj të ndjerë “vërdalliset” në shtëpi.  56-vjeçarja beson se shpirti i mbretit të popit vazhdon të kujdeset për fëmijët që More...

Nga gazeta e pavarur Ne 9:59 11-03-2013
0 Komente

Dhëndri fëmijë: Tetë vjeçari vë unaze me 61-vjeçaren, të vdekurit i kerkuan te martohej! (Burimi: Clubfm, www.clubfm.net)

Afrike e Jugut-Një djale i vogel vetem 8 vjec është martuar me një  61-vjeçare, për shkak se fantazmat e te vdekurve,  paraardhes te tij, i dolen ne enderr duke i thene se “nese kjo martese nuk do te ndodhte, More...

Nga gazeta e pavarur Ne 15:45 28-02-2013
0 Komente

Kjo kamera e fshehtë të ngre vërtet qimet përpjetë (VIDEO) (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Gratë zakonisht tremben nga ajo që shohin në pasqyrë. Por kjo kamera e fshehtë i jep më shumë kuptim kësaj batute. Kamera është realizuar në një sallon bukurie në SHBA. Në pasqyrat e klientëve shfaqen More...

Nga gazeta e pavarur Ne 12:03 12-02-2013
0 Komente

Katy Perry: “Tmerri që përjetova me fantazmën një natë para se të merrja çmimin Grammy” (Burimi: Alb-Observer, www.alb-observer.com)

“Vetëm çmimin nuk mund të imagjinoja në fazën që isha”, tha ajo. Ka befasuar këngëtareje e famshëm Katy Perra, fansat si dhe mbarë opinionin, me dëshminë e saj se një natë para se asaj ti akordohej More...

Nga gazeta e pavarur Ne 16:18 31-01-2013
0 Komente

Duket si fantazmë, por është një nga aktoret më të famshme në botë (foto) (Burimi: Alb-Observer, www.alb-observer.com)

Kur shfaqet mbi tapetin e kuq, të gjithë mahniten me bukurinë e saj. Fytyra i shkëlqen nga efekti i kremrave shumë të shtrenjtë që përdor. E kemi fjalën për Katie Holmes, e cila megjithatë, në këtë More...

Nga gazeta e pavarur Ne 13:15 31-01-2013
1 Koment

Zbardhet misteri i fantazmës mbretërore që mallkoi oborrin e Middleton…! (Burimi: Alb-Observer, www.alb-observer.com)

Shpirti i një paraardhëse të Princeshës Diana,  kishte mallkuar kullën, e cila u bë shtëpia e re e prindërve të Kate Middleton. Lady Frances Winchombe thuhet se shfaqet pas mesnatës me karrocë, sëbashku More...

Nga gazeta e pavarur Ne 19:32 21-01-2013
0 Komente

Hiqet si fantazmë për të mos paguar parkimin (VIDEO) (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Një punonjës parkingu është tmerruar kur ka parë një makinë që afrohej drejt tij, pa pasur drejtues. I trembur, ai është larguar nga vendi i punës, duke e braktisur atë. Por, e gjithë kjo ishte një More...

Nga gazeta e pavarur Ne 12:23 15-12-2012
0 Komente

Shtëpia E Mallkuar, Fantazma Drejtpërdrejtë Në Tv (Video) (Burimi: KohaShqip, kohashqip.net)

Edhe pse shumë herë këto ngjarje duken si të pabesueshme, kameramani i kanalit televiziv ABC, “kapi” një fantazmë në transmetim live në një shtëpi të mallkuar! Gazetarja e televizionit amerikan ABC More...

Nga gazeta e pavarur Ne 17:30 27-11-2012
0 Komente

“Fantazma e ashensorit” terrorizon web-in (Video) (Burimi: Ikub.al, www.ikub.al)

Skenat e frikshme te realizuara ne nje ashensor nga një televizion brazilian po pushtojnë me shpejtësi web-in. Frymëzuar nga skenari i “Paranormal activity” dhe “Sinister” ata kane tmerruar shume persona. Koncepti More...

Nga gazeta e pavarur Ne 15:46 29-10-2012
0 Komente

Kapet fantazma ne zyre, ne Ashford (VIDEO) (Burimi: InfoAlbania.org, infoalbania.org)

Nuk dihet nese eshte prej festes se frikshme te Halloween, por keto dite kane dale shume lajme mbi UFO, fantazma dhe qenie te cuditshme qe jane pare naten. Ne fakt pertej shakave, ka dhe raste te verteta, si ai More...

All Rights Reserved 2016.