Etiketa nga Arkiva ‘gazeta koha jone lajmet e fundit’
Nga lajmi me i fundit Ne 20:34 30-07-2013
0 Komente

Ndihma për fëmijën tetraplegjik (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Ndihma për fëmijën tetraplegjik Bedo Hysi, 13 vjeç, fëmija tetraplegjik që jeton në një zonë të largët të Tepelenës, pranë fshatit Dukaj, ka përfituar një karrocë për personat me aftësi të kufizuara More...

Nga lajmi me i fundit Ne 20:04 30-07-2013
0 Komente

Angelina Jolie lë pas aktoret e reja, më e paguara në Hollivud (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Angelina Jolie lë pas aktoret e reja, më e paguara në Hollivud Angelina Jolie është aktorja më e paguar në Hollivud sipas revistës ‘Forbes’. 38-vjeçarja ka përfituar 33 milionë dollarë nga qershori More...

Nga lajmi me i fundit Ne 11:38 30-07-2013
0 Komente

Monica Bellucci: “Dëshiroj ende të bëj modelen” (Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Monica Bellucci: “Dëshiroj ende të bëj modelen” Pavarësisht se i ka braktisur prej kohësh pasarelat për t’iu përkushtuar kinemasë, Monica Bellucci ndihet ende e lidhur me botën e modës. “Më pëlqen More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:47 30-07-2013
0 Komente

E dashur Eva, të faleminderit! (Burimi: Balkanweb.com, www.balkanweb.com)

E dashur Eva, të faleminderit! Kur mësova për ngjarjen e rëndë të së dielës në plazhin e Vlorës u trondita si shumëkush nga ne; mendime të këqia më mpakën trurin dhe ndjenja të trishta më pushtuan More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:38 30-07-2013
0 Komente

Shakhteri bën kurban, Mirel Josa: Nuk na mposhtin dot! (Burimi: Panorama-Sport, www.panorama-sport.com)

Shakhteri bën kurban, Mirel Josa: Nuk na mposhtin dot! Mirel Josa është shfaqur i qetë përpara mediave kazakistanase, edhe pse ka vënë në dukje se Skënderbeun e tij e pret një duel i vështirë sot në More...

Nga lajmi sot Ne 12:37 29-07-2013
0 Komente

Korrupsioni, dënohen dy kontrollorë të Muriqanit dhe një oficer (Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Korrupsioni, dënohen dy kontrollorë të Muriqanit dhe një oficer. Zhdoganuan një automjet që kishte hyrë në Shqipëri në vitin 2009  Dy kontrollorë në Doganën e Muriqanit në Shkodër dhe një oficer More...

Nga lajmi sot Ne 12:22 29-07-2013
0 Komente

Gjykata e Lartë “mbyll” Gërdecin (Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Gjykata e Lartë “mbyll” Gërdecin. Bilanci Viktimat – 26 persona humbën jetën në tragjedinë e Gërdecit, e ndodhur më 15 mars 2008 në periferi të Tiranës. Dy të tjerë ndërruan jetë më pas, More...

Nga lajmi sot Ne 12:10 29-07-2013
0 Komente

Meshkujt: Kur bëjnë punët e shtëpisë, nuk shpërblehen me seks (Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Meshkujt: Kur bëjnë punët e shtëpisë, nuk shpërblehen me seks. Çiftet tradicionale, ku femra gatuan, pastron e bën pazar dhe mashkulli bën punët mekanike e pagesën e faturave, janë më të lumtura në More...

Nga lajmi sot Ne 9:43 29-07-2013
0 Komente

Qarku i Lezhës, këtë javë Kolegji Zgjedhor shqyrton tre ankimime (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Qarku i Lezhës, këtë javë Kolegji Zgjedhor shqyrton tre ankimime. TIRANE- Shpallja e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare të 23 qershorit ende nuk mund të përcaktohet, për shkak të ankimimeve More...

Nga lajmi sot Ne 9:36 29-07-2013
0 Komente

Thikë pas qafe të riut, nëna e të plagosurit: Ndaloi një hajdut (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Thikë pas qafe të riut, nëna e të plagosurit: Ndaloi një hajdut. TIRANE – Një konflikt i vjetër mes dy të rinjve në kryeqytet, ditën e djeshme mund të kishte përfunduar edhe në një tragjedi. More...

All Rights Reserved 2016.