Etiketa nga Arkiva ‘gazeta panorama’
Nga Lajmi Fundit Ne 17:10 26-10-2016
0 Komente

5G mund të jetë gati më shpejt nga sa pritej (Burimi: Bota Sot, www.botasot.com)

Ju ka ardhur në majë të hundës nga internet i ngadaltë në telefon? Falë ekspertëve në Etisalat, ky nuk do të jetë më problem. Javën e shkuar, kompania me bazë në Emiratet e Bashkuara përmbylli me More...

Nga Lajmi Fundit Ne 16:31 26-10-2016
0 Komente

Mos flini sot pa bërë seks, lexoni arsyen dhe binduni (Burimi: Gazeta Express, www.gazetaexpress.com)

Nëse dëshironi të jeni në formë, të keni një gjumë të rregullt dhe të ndjeheni të relaksuar, atëherë te besh seks është një mënyrë shumë e lehtë dhe argëtuese që do t’ju ndihmojë. Seksi More...

Nga Lajmi Fundit Ne 14:49 26-10-2016
0 Komente

“Gazzetta dello Sport”: Etrit Berisha, ‘vrasësi’ i heshtur! (Burimi: Bota Sot, www.botasot.com)

Mes fytyrave të kopertinave të Atalantës “fluturake” është edhe një e papritur, ajo e Etrit Berisha, asaj blerjeje të minutave të fundit, e cila jo nga të gjithë u kuptua. Fitorja kundër Interit ishte More...

Nga Lajmi Fundit Ne 12:21 26-10-2016
0 Komente

Të ardhurat në buxhet. Mblidhen 19 miliardë më shumë se 2015 (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Për periudhën janar-shtator qeveria ka mbledhur 298.1 miliardë lekë të ardhura në buxhet. Të dhënat zyrtare nga Ministria e Financave tregojnë se krahasuar me të njëjtën periudhë të një viti më parë, More...

Nga Lajmi Fundit Ne 9:48 26-10-2016
0 Komente

Tiranë, kërcënim me lëndë eksplozive përpara një lokali

Mëngjesin e ditës së sotme një bidon plastik me fitil është gjetur në oborrin e një lokali në Tiranë pranë Fakultetit të Shkencave Sociale. Me të marrë njoftimin, në vendin e ngjarjes ka vajtur More...

Nga lajme nga bota Ne 13:58 29-09-2015
0 Komente

Fjalimi i deputetit të LSI-së, Spartak Braho gjatë mbledhjes së Komisionit të Posaçëm për Reformën në Sistemin e Drejtësisë (Burimi: LSI, www.lsi.al)

I nderuar Kryetar, të nderuar zotërinj ekspert, z. Rainer, z. Devill! Unë do të shpreh disa mendime në cilësinë e anëtarit të komisionit, duke nënvizuar së pari se me kolegët e opozitës ne kemi një More...

Nga lajme nga bota Ne 10:14 23-06-2015
0 Komente

37 kuti pa numëruar, thellohet rezultati për Veliajn (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Votimet e 21 qershorit u quajtën historike, për shkak se qytetarët shqiptarë votuan për herë të parë sipas ndarjes së re territoriale. Rezultatet rikonfirmojnë edhe një herë për pushtetin e së majtës, More...

Nga lajme nga bota Ne 15:50 22-06-2015
0 Komente

Prononcimi i deputetes së LSI-së, znj. Monika Kryemadhi dhënë për televizionin “News 24” (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Në kutinë 720 të Komunës Kolsh janë gjetur 40 fletë votimi mbi numrin e njerëzve që kanë marrë pjesë në votime. Sigurisht që kjo është një gjë shumë e rëndë që ka ndodhur, është një cenim More...

Nga lajme nga bota Ne 15:39 01-06-2015
0 Komente

Kryetari i LSI, z. Ilir Meta merr pjesë në paraqitjen nga ana e kandidatit të ASHE për Bashkinë e Lezhës, z. Viktor Tushaj të programit në Ishull Lezhë (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kryetari i LSI, z. Ilir Meta merr pjesë në paraqitjen nga ana e kandidatit të ASHE për Bashkinë e Lezhës, z. Viktor Tushaj të programit në Ishull Lezhë Meta: Do ketë mbështetje dhe subvencione për të More...

Nga lajme nga bota Ne 15:30 01-06-2015
0 Komente

Kandidati i ASHE për Bashkinë e Cërrikut z. Altin Toska i shoqëruar nga Ministri Edmond Haxhinasto takim me komunitetin rom dhe egjiptian si dhe me fermerë në Mollas (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kandidati i ASHE për Bashkinë e Cërrikut z. Altin Toska i shoqëruar nga Ministri Edmond Haxhinasto takim me komunitetin rom dhe egjiptian si dhe me fermerë në Mollas Toska: Një vëmendje do t’i kushtojmë More...

All Rights Reserved 2016.