Etiketa nga Arkiva ‘gazeta shekulli’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi me i fundit Ne 14:17 03-09-2014
0 Komente

Arkëtari vjedh 75 mln lekë në bankë me ‘ndihmën’ e drejtorit (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Arkëtari vjedh 75 mln lekë në bankë me ‘ndihmën’ e drejtorit TIRANE - Rreth 75 milionë lekë kanë arritur të vidhen në një bankë të nivelit të dytë, ndërsa dy punonjës të saj janë More...

Nga lajmi me i fundit Ne 13:32 03-09-2014
0 Komente

Kim vlerësohet me çmimin “gruaja e vitit”, në “GQ Awards” (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Kim vlerësohet me çmimin “gruaja e vitit”, në “GQ Awards” Kim Kardashian West, së bashku me shumë yje botërore, morën pjesë në “GQ Men of the Year Awards”, që u zhvillua në Londër. Kim kishte More...

Nga lajmi me i fundit Ne 13:10 03-09-2014
0 Komente

Tri kompani kontrollojnë importet. Autoriteti i Konkurrencës rrëzon ankesën e dy firmave ndaj hetimit (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Tri kompani kontrollojnë importet. Autoriteti i Konkurrencës rrëzon ankesën e dy firmave ndaj hetimit Tregu i karburanteve është në proces hetimi të thelluar nga Autoriteti i Konkurrencës (AK), sepse gjatë More...

Nga lajmi me i fundit Ne 13:02 03-09-2014
0 Komente

Dekretet, Nishani: Turp! Kuvendi nisi punën me sharje dhe fyerje ndaj Presidentit (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Dekretet, Nishani: Turp! Kuvendi nisi punën me sharje dhe fyerje ndaj Presidentit Akuzat në distancë për sulme ndaj institucioneve të Presidencës dhe ekzekutivit në vend duket se nuk do të shuhen për sa More...

Nga lajmi me i fundit Ne 12:55 03-09-2014
0 Komente

Vjedhja e Thesarit, Fullani paraqitet në KLD, Leskaj: Ishte një vizitë pune (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Vjedhja e Thesarit, Fullani paraqitet në KLD, Leskaj: Ishte një vizitë pune Guvernatori i Bankës së Shqipërisë Ardian Fullani është paraqitur në Këshillin  e Lartë të Drejtësisë, ku ka takuar kreun More...

Nga lajmi me i fundit Ne 12:47 03-09-2014
0 Komente

Inspektorja e BSH nuk shkon tek ‘Ekonomia’, pritet shkarkimi. Braçe: Rasti i paprecedent (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Inspektorja e BSH nuk shkon tek ‘Ekonomia’, pritet shkarkimi. Braçe: Rasti i paprecedent TIRANE- Elivar Golemi, në cilësinë e Inspektorit të Përgjithshëm në Bankën e Shqipërisë ka refuzuar, vetëm More...

Nga lajmi me i fundit Ne 12:34 03-09-2014
0 Komente

Fileto pule me borzilok (Burimi: Living.al, www.living.al)

Fileto pule me borzilok Përbërësit për këtë recetë: 500 g fileto pule 400 g patate 1 tufë borzilok 1 gotë qumësht ½ kokërr limoni 1 lugë gjelle salcë soje 1 lugë çaji konjak 1 lugë gjelle vaj ulliri 3 More...

Nga lajmi me i fundit Ne 12:19 03-09-2014
0 Komente

Shkaqet e dhembjes së kokës (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Shkaqet e dhembjes së kokës Dhembja e kokës është shumë e përhapur dhe për ta larguar jeni detyruar mbase të “vraponi” pas ilaçeve farmaceutike, në mungesë të alternativave të tjera popullore. More...

Nga lajmi me i fundit Ne 12:02 03-09-2014
0 Komente

Nokia do testojë rrjetin 5G në Finlandë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Nokia do testojë rrjetin 5G në Finlandë Edhe pse Microsoft bleu divizionin e pajisjeve dhe shërbimeve të Nokia-së, dhe si rezultat u shkurtuan mijëra vende pune, si duket divizioni që merret me rrjetin e More...

Nga lajmi me i fundit Ne 11:14 03-09-2014
0 Komente

Video e re e IS, i pritet koka një tjetër gazetari amerikan nga xhihadistët (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Video e re e IS, i pritet koka një tjetër gazetari amerikan nga xhihadistët Shteti Islamik IS, ka hedhur në internet një video ku i pritet koka Stiven Sotlof, gazetarit tjetër amerikan të rënë prej kohësh More...

All Rights Reserved