Etiketa nga Arkiva ‘gazetat me te mira shqiptare’
Nga lajmi me i fundit Ne 9:48 08-10-2013
0 Komente

Videoja tronditëse, arrestohet e mitura, dhunoi shoqen e klasës (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Videoja tronditëse, arrestohet e mitura, dhunoi shoqen e klasës Sipas informatave të pakonfirmuara ende zyrtarisht, mësohet se, pas publikimit të videos dhe pas përhapjes në masë të saj, Policia e Kosovës More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:24 08-10-2013
0 Komente

SHBA, “shkrirja bërthamore” kalon me sukses (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

SHBA, “shkrirja bërthamore” kalon me sukses Kërkuesit e një laboratori amerikan kanë arritur një sukses vendimtar, sa i përket objektivit të tyre më të fundit për të arritur shkrirjen e vetqëndrueshme More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:15 08-10-2013
0 Komente

Nis shlyerja e borxheve, ja pagesat e Thesarit (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Nis shlyerja e borxheve dhe detyrimeve që krijoi qeveria “Berisha” ndaj shtresave sociale, individëve dhe biznesit. Të parët janë të varfrit që marrin ndihmë ekonomike. Kështu, Thesari i Shtetit nis More...

Nga lajmi sot Ne 21:12 07-10-2013
0 Komente

Ndalimi i importit të mbetjeve (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Komisioni parlamentar i veprimtarive Prodhuese, Tregtisë dhe Mjedisit miratoi me votat e maxhorancës ndryshimet në ligjin për menaxhimin e integruar të mbetjeve, që parashikojnë ndaljen e importit të mbetjeve More...

Nga lajmi sot Ne 20:25 07-10-2013
0 Komente

Arrestohet në flagrancë nënkomisari, premtoi se do mbyllte një çështje me para nën dorë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANË-Para nën dorë dhe çështja në polici mbyllet. Këtë premtim dha një nënkomisari i Komisariatit të qytetit të Pogradecit, premtim që i kushtoi një palë pranga dhe detyrën me rëndësi që gëzonte. NënKomisar More...

Nga lajmi sot Ne 20:01 07-10-2013
0 Komente

Dorëhiqet Ilda , I paska dhënë Kosovës pavarësinë dhe Shqipërisë, vizat. Shpreson të kthehet shpejt me Aldon (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Ilda, gruaja e Aldo Bumçit ka bërë një letër lamtumire për zyrën e saj, pasi ka dhënë dorëheqje nga Ministria e Jashtme, në të cilën është punësuar në kohën e socialistëve më 2001-in. Thotë More...

Nga lajmi sot Ne 19:16 07-10-2013
0 Komente

Shtator, INSTAT: Kostoja e jetesës rënie, u ndikua nga konsumi i dobët (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANË-Muajin e kaluar, kostoja e jetesës në vend ka shënuar rënie kundrejt të njëjtës periudhë të një viti më parë, i ndikuar nga konsumi i dobët. Instituti i Statistikave konstaton se në muajin More...

Nga lajmi sot Ne 19:05 07-10-2013
0 Komente

Qentë kanë ndienja (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Qentë kanë ndienja: Një profesor i neuroekonomikut në Universitetin Emory, në Atlanta, SHBA, shndërrohet në të parin që vërteton se ashtu si njerëzit edhe qentë kanë ndienja.  Gregory Berns realizoi More...

Nga lajmi sot Ne 18:06 07-10-2013
0 Komente

Emërimet e reja, Stojku kreu i ARSH Dritan Ylli te Inspektoriati i Punës (Burimi: Shqiptarja, www.shqiptarja.com)

TIRANE-  Vazhdojnë emërimet e reja në administratën shtetërore. Edmond Stojku është emëruar në postin e drejtorit të Autoritetit Shëndetësor Rajonal të Tiranës,  në vend të Liljana Ramasaços. More...

Nga lajmi sot Ne 17:49 07-10-2013
0 Komente

Scherzinger, një gjykatëse sexy (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Mesazhi i Nicole Scherzinger, transmetuar në një talent-show britanik i ngjashëm me “The Voice”, kishte si qëllim që të afronte të interesuarit që të merrnin pjesë në program dhe të punonin More...

All Rights Reserved 2016.