Etiketa nga Arkiva ‘horoskopi mujor korrik 2013’
Nga lajme Ne 12:46 10-08-2013
0 Komente

Përdoruesit e Samsung më të kënaqur se ata të iPhone (Burimi: Albeu, Www.Albeu.Com)

Nga telefonat inteligjentë më të shitur vitin e kaluar në SHBA, konsumatorët renditën më lart dy telefonatinteligjentë të Samsung, sesa tre modelet e fundit të iPhone të Apple. Të dhënat e fundit More...

Nga lajme Ne 12:37 10-08-2013
1 Koment

Genta e BB6 mbulohet, së shpejti do martohet me një sheik (Burimi: Albpress, Www.albpress.org)

Ish banorja e famshme e BB6 vë mbulesën, largohet nga jeta e natës, heq tattoo dhe pircing, praktikon ramazanin dhe i drejtohet me lutje gjithmonë Zotit. E kush do e mendonte se Genta e BB do të mbulohet? More...

Nga lajme Ne 12:28 10-08-2013
0 Komente

Makina Mini kthehet në një reklamë digjitale VIDEO (Burimi: Albeu, Www.Albeu.Com)

Çdokush që ecën përreth Londrës këtë javë mund të shikojë një gjë të pazakontë: një makinë Mini që transmeton cicërimat, mesazhet eFacebook dhe videot e Vine. Mini është bashkuar me agjencinë More...

Nga lajme Ne 12:14 10-08-2013
0 Komente

Johnny Depp: Nuk i shoh kurrë filmat e mi (Burimi: Gazeta Shqip, Www.Gazeta-Shqip.Com)

I kritikuar ashpër në filmin më të fundit “The Lone Ranger”, Depp tregon për jetën dhe filmat e tij Nga “The Independent” Intervista   Një nga yjet më të dashur të Hollivudit, Johnny Depp, More...

Nga lajme Ne 12:06 10-08-2013
0 Komente

Amnesty International: Të ndërhyhet urgjentisht për romët e dëbuar! (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

TIRANE- Pas prishjes së 8 barakeve të tjera të romëve pranë “Pallatit me Shigjeta” në Tiranë, reagon sërish Amnesty International, duke I bërë thirrje autoriteteve shqiptare të gjejnë sa më shpejt More...

Nga lajme Ne 11:51 10-08-2013
0 Komente

Champions, short “ferri” për Milanin (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

ITALI- Një short i denjë për sfida kampionësh, me spektakël të garantuar që në “play-off ”, dhe i nxehtë, për futbollin më magjepsës të globit. Goglat e Nionit u treguan kapriçoze me emrat e mëdhenj, More...

Nga lajme Ne 11:43 10-08-2013
0 Komente

Gafa e ministrit të Sporteve, gabim me emrin e trajnerit (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

TIRANE- Në vend që euforia të ishte në radhët e ekipit kuksian, kjo natyrshëm për arritjet që po bën në kompeticionin e Europa League, duke kaluar tri ture, duket se euforia ka pushtuar Ministrinë e More...

Nga lajme Ne 11:33 10-08-2013
1 Koment

Berisha: Çdo ditë përpiqem që të gjej gabimet që mund të kisha shmangur (Burimi: Gazeta Tema, Www.Gazetatema.Net)

Kryeministri në largim, Sali Berisha, vazhdon të jetë aktiv në rrjetin social, Facebook, madje duke u kthyer përgjigje edhe komentuesve. Një prej tyre i sugjeron Berishës që të jetë pjesë e shoqërisë More...

Nga lajme Ne 11:19 10-08-2013
0 Komente

Ingridi rikthehet si 10 vite më parë (Burimi: Albeu, Www.Albeu.Com)

Ingrid Gjoni realizon klipin e saj të ri. E realizuar tashmë si bashkëshorte dhe nënë, IngridGjoni rikthehet fuqishëm këtë verë me një këngë superritmike, me muzikë të Stines, të cilës sapo More...

Nga lajme Ne 11:59 09-08-2013
0 Komente

Vendimi sekret, Shtëpia e Oficerëve bëhet seli e Partisë Demokratike (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

TIRANE-Pas daljes në opozitë, Partia Demokratike nuk do të ketë vetëm kryetarin e ri, por edhe selinë e re. Në mbledhjen e së mërkurës të Këshillit të Ministrave, një prej mbledhjeve të fundit që More...

All Rights Reserved 2016.