Etiketa nga Arkiva ‘Kultura dhe arti’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi sot Ne 15:15 08-06-2013
0 Komente

Nishani dekoron Riccardo Cocciante: Kultura dhe arti, ura komunikimi mes popujve (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANE- Presidenti i Republikës, Bujar Nishani priti sot në një takim të ngrohtë e miqësor kantautorin e njohur italian Riccardo Cocciante dhe fituesen e talent-show-t “The Voice of Italy”, Elhaida Dani. Duke More...

All Rights Reserved 2016.