Etiketa nga Arkiva ‘lajme zhurnal’
Nga Lajme Sportive Ne 12:41 22-05-2013
0 Komente

Parashikimi i ndeshjes 22.05.2013

Parashikimi i ndeshjes 22.05.2013 Fenerbahce -Trabzonspor             1      2.05 Ndeshja mes ketyre 2 ekipeve zhvillohet per finalen e kupes se Turqise. Ne Superligen Turke Fenerbahce renditet e 2-ta ne More...

Nga Lajme Sportive Ne 11:49 22-05-2013
0 Komente

De Biazi, sponsor i Canës dhe Hysajt te Lacio (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

De Biazi, Lorik Cana, portieri i ri Strakosha dhe, ndoshta në të ardhmen, Elseid Hysaj. Drejtori sportiv i Lacios, Igli Tare, njohës i mirë i merkatos së Lindjes, duket se ka gjetur në Shqipëri një terren More...

Nga Lajme Sportive Ne 18:06 21-05-2013
0 Komente

Parashikim Ndeshje Sportive 21 Maj 2013

  Parashikim Oldenburg – Ulm       shenohen mbi        158.5 pike   koef. 1.56 Keto 2 ekipe jane 2 ekipet qe shenojne me shume ne kampionat,te renditur pas Phoenix Hagen dhe Brose Baskets. Mjafton More...

All Rights Reserved 2016.