Etiketa nga Arkiva ‘lajmeshqip’
Nga Lajmi Fundit Ne 14:46 27-10-2016
0 Komente

Thënie të thella që nuk pendoheni nëse i lexoni! (Burimi: Telegrafi, www.telegrafi.com)

Më poshtë mund të lexoni 25 thënie nga njerëzit e zgjuar të antikitetit, vlera e të cilëve nuk ka humbur deri në ditët e sotme. • Dhimbja e tepruar për të vdekurit është çmenduri, sepse ajo është More...

Nga Lajmi Fundit Ne 12:45 27-10-2016
0 Komente

Ironi midis Samantas dhe Marsela Cibukaj (Burimi: Noa, www.noa.al)

Një ironizim me këngët e Samanta Karavellës nga këngëtarja Marsela Çibukaj, nuk është duruar dot. Marsela shkruante në një postim të saj në Facebook se, “Këto këngët gjoja “reggae” alla Albanesçe, More...

Nga Lajmi Fundit Ne 12:03 27-10-2016
0 Komente

Grabitet një pikë këmbimi valutor në Fushë Krujë(Burimi: Noa, www.noa.al)

Grabitet një pikë këmbimi valutor në Fushë Krujë, ku është marrë kasaforta me miliona lekë brenda. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës mes të mërkurës dhe të enjtes, por është konstatuar rreth orës More...

Nga Lajmi Fundit Ne 11:50 27-10-2016
0 Komente

Përururohet Liceu Artistik (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Kryeministri Edi Rama dhe kreu i Bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj përuruan mëngjesin e së enjtes ambientet e reja te Liceu Artistik. Kreu i qeverisë tha se “ Liceu prej shumë vitesh përjetoi një proces More...

Nga Lajmi Fundit Ne 10:15 27-10-2016
0 Komente

Rama: Vlerësimi pozitiv i BB për ndërtimin, falë reformimit të sistemit (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur përmes profilit të tij në Facebook raportin e Bankës Botërore (BB), që thekson se vendi ynë ka bërë përparime të ndjeshme sidomos në fushën e ndërtimit. Raporti More...

Nga Lajmi Fundit Ne 9:49 27-10-2016
0 Komente

Gjermeni: Raporti “Doing Business”, tregues që po ecim në rrugë të mbarë (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Ministrja e Zhvillimit Urban, Eglantina Gjermeni foli mbi raportin “Doing Business” të Bankës Botërore, duke theksuar se “thjeshtimi i procedurave për lejet e ndërtimit është reforma më e vlerësuar” More...

Nga Lajmi Fundit Ne 8:05 27-10-2016
0 Komente

Horoskopi ditor 27 tetor 2016 (Burimi: Noa, www.noa.al)

Horoskopi ditor 27 tetor 2016: Dashi Keni lajme të bukura që doni ti ndani me të gjithë ju që jeni në një marrëdhënie në çift. Do të gjeni disponibilitetin e të gjithëve. Beqarët nuk do arrijnë More...

Nga Lajmi Fundit Ne 17:25 26-10-2016
0 Komente

Doni të hiqni dorë nga duhani? Provoni këtë dietë (Burimi: Noa, www.noa.al)

Deshironi te hiqni dore pergjithmon nga duhani?? Përpiquni të konsumoni më shumë perime dhe më pak mish dhe zëvendësoni filxhanin e kafesë me një gotë qumësht. Një studim i Universitetit tregon se frutat, More...

Nga Lajmi Fundit Ne 16:31 26-10-2016
0 Komente

Mos flini sot pa bërë seks, lexoni arsyen dhe binduni (Burimi: Gazeta Express, www.gazetaexpress.com)

Nëse dëshironi të jeni në formë, të keni një gjumë të rregullt dhe të ndjeheni të relaksuar, atëherë te besh seks është një mënyrë shumë e lehtë dhe argëtuese që do t’ju ndihmojë. Seksi More...

Nga Lajmi Fundit Ne 16:23 26-10-2016
0 Komente

Dalin rezultatet e analizave të drogës të Brad Pitt (Burimi: Gazeta Express, www.gazetaexpress.com)

Aktori i njohur Brad Pitt është përballuar me disa akuza javëve të fundit, për dhunë fizike ngaj fëmijëve të vetë. Aktori Brad Pitt po hetohet për abuzim ndaj fëmijëve nga policia dhe shërbimet sociale More...

All Rights Reserved 2016.