Soft & Solutions
Etiketa nga Arkiva ‘lajmet sot’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi sot Ne 13:10 23-06-2015
0 Komente

Konferenca për shtyp e Sekretarit të Përgjithshëm të Lëvizjes Socialiste për Integrim (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Konferenca për shtyp e Sekretarit të Përgjithshëm të Lëvizjes Socialiste për Integrim Konferenca për shtyp e Sekretarit të Përgjithshëm të Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Luan Rama. Më lejoni More...

Nga lajme nga bota Ne 20:09 19-06-2015
0 Komente

Deklarata e Kryetarit të Kuvendit, z. Ilir Meta gjatë konferencës së përbashkët për shtyp me Kryeministrin, z. Edi Rama (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Deklarata e Kryetarit të Kuvendit, z. Ilir Meta  gjatë konferencës së përbashkët për shtyp me Kryeministrin, z. Edi Rama Edhe unë dua të shpreh kënaqësinë që jemi sot sëbashku me Kryeministrin dhe More...

Nga lajme nga bota Ne 19:44 19-06-2015
0 Komente

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta, shpreh ngushëllime në Ambasadën e Republikës së Turqisë në Tiranë për ndarjen nga jeta të ish-Presidentit, z. Sulejman Demirel (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta, shpreh ngushëllime në Ambasadën e Republikës së Turqisë në Tiranë për ndarjen nga jeta të ish-Presidentit, z. Sulejman Demirel Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta zhvilloi More...

Nga lajme nga bota Ne 19:31 19-06-2015
0 Komente

Kandidati i ASHE, z. Altin Toska, takim me Forumin e Gruas Çame dhe me banorë të fshatit Shtëpanjë në komunën Gostim (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kandidati i ASHE, z. Altin Toska Takim me Forumin e Gruas Çame dhe me banorë të fshatit Shtëpanjë në komunën Gostim Toska: Ne do të vënë në jetë projekte konkrete për të përmirësuar ekonominë, infrastrukturën More...

Nga lajmi sot Ne 11:08 18-06-2015
0 Komente

Ilir Meta mori pjesë në një takim me gratë dhe vajzat e Tiranës (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Ilir Meta mori pjesë në një takim me gratë dhe vajzat e Tiranës Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Ilir Meta mori pjesë në një takim me gratë dhe vajzat e Tiranës. Ilir Meta: Përfaqësimi More...

Nga lajme nga bota Ne 14:51 17-06-2015
0 Komente

Tunxh Vatnikaj tregon “puçin” që i bëri kushëriri Sali Berisha (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Ish-drejtor i Agjencisë së Kthimit dhe Kompensimit të Pronave, ka rrëfyer shkarkimin e tij pas skandalit të “Plazhit të Gjeneralit”. Ai thotë se pas gjithë kësaj çështje qendron Sali Berisha, të More...

Nga lajme nga bota Ne 14:37 17-06-2015
0 Komente

Kush është Don Corleone i medias shqiptare? (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Publikimi i një video të kryebashkiakut Qazim Sejdini ku ai “këshillon” gazetarët që të mos bëjnë pyetje me spec, pasi preken interesat e pronarëve, ka shkaktuar reagime të shumta. Një prej tyre është More...

Nga lajme nga bota Ne 14:26 17-06-2015
0 Komente

FOTOT/ Skandali i fundit i Bashës 4 ditë nga largimi, prish vilën që ishte trashëgimi kulturore, për të ndërtuar një pallat (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Ky është skandali i fundit i Lulzim Bashës, katër ditë nga largimi si kryebashkiak i Tiranës. Ai ka prishur mbrëmjen e djeshme një vilë, trashëgimi kulturore, për t’i hapur rrugë ndërtimit të një More...

Nga lajme nga bota Ne 14:02 17-06-2015
0 Komente

FOTOT/ Dako injoron Grida Dumën (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Vangjush Dako ka injoruar rivalen e tij Grida Duma, ndërsa kanë qenë ftuar të dy bashkë nga kontabilistët e qytetit. Pas ka mbaruar fjalën e tij, Dako është ngritur dhe ka ikur, pa dëgjuar se çfarë do More...

Nga lajmi sot Ne 12:47 17-06-2015
0 Komente

Meta merr pjesë në një takim në Marikaj dhe në Panairin e Agroturizmit në Kalanë e Prezës (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Meta merr pjesë në një takim në Marikaj dhe në Panairin e Agroturizmit në Kalanë e Prezës Kryetari i LSI-se, z. Ilir Meta merr pjesë në një takim në Marikaj dhe në Panairin e Agroturizmit në Kalanë More...

All Rights Reserved