Etiketa nga Arkiva ‘lajmet sot’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi me i fundit Ne 17:45 23-01-2015
0 Komente

Rikthehet Superliga, 2015-a starton me Tirana-Apollonia (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Rikthehet Superliga, 2015-a starton me Tirana-Apollonia Pas më shumë se 1 muaj pushim, sfida Tirana-Apolonia rikthen emocionet e Superligës shqiptare, e cila këtë vit, falë rivalitetit mes skuadrave është More...

Nga lajmi me i fundit Ne 17:32 23-01-2015
0 Komente

Holandë, arrestohet 26-vjeçari shqiptar i dyshuar për vrasjen e vëllezërve nga Elbasani (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Holandë, arrestohet 26-vjeçari shqiptar i dyshuar për vrasjen e vëllezërve nga Elbasani Më pak se një javë pas vrasjes së dy vëllezërve shqiptarë në Roterdam, mediet holandeze njoftojnë se policia More...

Nga lajmi me i fundit Ne 17:26 23-01-2015
0 Komente

Rama në QSUT: Testimi i mjekëve është domosdoshmëri (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Rama në QSUT: Testimi i mjekëve është domosdoshmëri Kryeministri Edi Rama ka takuar mjekët e QSUT-së. Në një status në rrjetin social Facebook, Rama shkruan se takimi ka kaluar me mirëkuptim, dhe se testimi More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:58 23-01-2015
0 Komente

Edhe Miley bëhet nostalgjike për “Hannah Montana”…por e kalon shpejt (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Edhe Miley bëhet nostalgjike për “Hannah Montana”…por e kalon shpejt Është ylli i pafajshëm i Disney-t që u transformuar brenda një kohe të shkurtër në njërën prej këngëtareve më provokuese More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:44 23-01-2015
0 Komente

Posta Shqiptare: Masa ekstreme per kedo qe shperdoron detyren dhe demton qytetaret

Posta Shqiptare: Masa ekstreme per kedo qe shperdoron detyren dhe demton qytetaret  Merret masa arrest me burg per 2 ish punonjeset e Postes Elbasan Diten e Enjte date 22 Janar 2015, Policia e Elbasanit ka marre More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:39 23-01-2015
0 Komente

Berisha mbron vrasjet e 21 janarit (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Berisha mbron vrasjet e 21 janarit Ish-Kryeministri Sali Berisha akuzoi dje kryeministrin Edi Rama si fajtor për katër vrasjet që u kryen në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, pasditen e 21 janarit 2011. More...

Nga lajmi me i fundit Ne 13:43 22-01-2015
0 Komente

Fjala e fundit e teknologjisë japoneze, 100 robotë që kërcejnë në sinkron (Burimi: Ora News, www.oranews.tv)

Fjala e fundit e teknologjisë japoneze, 100 robotë që kërcejnë në sinkron Ata kërcejnë si të ishin një trupë e mirëstërvitur baleti! Dhe janë plot 100. Robotët e kompanisë japoneze “Robo Garage”, More...

Nga lajmi me i fundit Ne 13:02 22-01-2015
0 Komente

Rreth 300 mësues vlerësohen dobët, me mbi 50% të pikëve (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Rreth 300 mësues vlerësohen dobët, me mbi 50% të pikëve Rezultatet e arritura në provimin kombëtar “Mësues për Shqipërinë” janë tejet të dobëta. Fakt ky që vërehet në përllogaritjen e disa More...

Nga lajmi me i fundit Ne 12:20 22-01-2015
0 Komente

Fitore minimale për Barcelonën ndaj Atletico Madrid, vendos Messi (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Fitore minimale për Barcelonën ndaj Atletico Madrid, vendos Messi  Barcelona mori një fitore minimale 1-0 ndaj Atletico Madrid në ndeshjen që u luajt mbrëmjen e së mërkurës, e vlefshme për çerekfinalet More...

Nga lajmi me i fundit Ne 11:59 22-01-2015
0 Komente

Ish-presidenti Topi reagon: Rama ka frikë nga Berisha për ta vënë para drejtësisë (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Ish-presidenti Topi reagon: Rama ka frikë nga Berisha për ta vënë para drejtësisë Një nga të akuzuarit e ish-kryeministrit Berisha për ‘grusht shteti’ në 21 janar 2011, ish-presidenti Bamir Topi, ka More...

All Rights Reserved