Etiketa nga Arkiva ‘lajmi i fundit news 24’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi sot Ne 11:32 29-09-2013
0 Komente

Ndotja, Ministria e Mjedisit mbyll 109 furra gëlqerore (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Ndotja, Ministria e Mjedisit mbyll 109 furra gëlqerore. Ministria e Mjedisit pezullon punën e 109 furrave gëlqereje në Fushë-Krujë. Sipas këtij institucioni, këto biznese nuk dispononin dokumentacionin ligjor More...

Nga lajmi sot Ne 8:58 29-09-2013
0 Komente

Këshilltari i Ramës: Unë elektriçist? S’e kam për turp, nuk më doli shkolla (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Këshilltari i Ramës: Unë elektriçist? S’e kam për turp, nuk më doli shkolla. TIRANE- Fate Velaj ka përveshur mëngët. Intervista është shtyrë disa herë, për shkak të angazhimeve me detyrën e re: More...

Nga lajmi me i fundit Ne 11:15 30-07-2013
0 Komente

Basha: Nuk do legalizohet asnjë ndërtim pa leje i ndërtuar në fushatë (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Basha: Nuk do legalizohet asnjë ndërtim pa leje i ndërtuar në fushatë Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha, deklaroi gjatë një takimi për çështjet e decentralizimit se nuk do të legalizohet More...

Nga lajmi sot Ne 12:28 29-07-2013
0 Komente

Berlusconi: Më mirë në burg se sa në ekzil (Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Berlusconi: Më mirë në burg se sa në ekzil. Ish-kryeministri pret vendimin që mund ta dënojë përfundimisht për mashtrim fiskal Ish-kryeministri i Italisë, Silvio Berlusconi, tha se ishte i gatshëm të More...

Nga lajmi sot Ne 9:31 29-07-2013
0 Komente

Aplikimet për punë, rreth 9 mijë kërkesa drejt PS, Rama: Ky projekt nuk është garanci (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Aplikimet për punë, rreth 9 mijë kërkesa drejt PS, Rama: Ky projekt nuk është garanci. TIRANE - Rreth 9 mijë aplikime për vende pune në administratën publike kanë mbërritur deri më tani në postën More...

Nga lajmi sot Ne 18:46 28-07-2013
0 Komente

Qeveria “Rama” përpunon dokumentin e rritjes së pagave për uniformat blu (Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Qeveria “Rama” përpunon dokumentin e rritjes së pagave për uniformat blu:  Pagat sipas kategorive Inspektori i policisë      57 mijë lekë Kryeinspektori             63 mijë lekë Nënkomisari                More...

Nga lajmi sot Ne 15:50 28-07-2013
0 Komente

Bulku: PD, gare reale, nuk ka vend për kontestime (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Anëtarja e kryesisë së Partisë Demokratike, Rajmonda Bulku, njëherazi ish-deputete, mbron procesin zgjedhor për kreun e ri të PD-së duke e cilësuar atë tërësisht real dhe transparent. Nga kjo pikëpamje, More...

Nga lajmi sot Ne 15:30 28-07-2013
0 Komente

Xhaferraj: Qeverisja u mbulua nga korrupsioni dhe arroganca (Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Ish-ministri i Kulturës, Ferdinand Xhaferraj, në një intervistë për gazetën “Shqip”, komenton zhvillimet më të fundit në Partinë Demokratike deri te zgjedhja e kryetarit të ri, Lulzim Basha. Sipas More...

Nga lajmi sot Ne 14:54 28-07-2013
0 Komente

Shërbimi Sekret Austro-Hungarez: Kryeministri Turhan Pasha, spiun rus (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Kryeministri Turhan Pasha, spiun rus. Në fillim të viteve Nëntëqind, kishte atashe ushtarakë të perandorisë pranë ambasadave të Berlinit, Sankt – Peterburgut, Parisit, Romës dhe Konstantinopojës, More...

Nga lajmi sot Ne 14:39 28-07-2013
0 Komente

Selami Xhepa: Basha, protektor i interesave të Sali Berishës. Ishte i paracaktuar (Burimi: GazetaTema, www.gazetatema.net)

Ish-deputeti democrat, Selami Xhepa, ka akuzuar Lulzim Bashës se është vënë në krye të PD-së për të mbrojtur Berishën. Sipas tij, Basha ka qenë i paracaktuar si pasardhës i Berishës në krye të PD-së. “Fakti More...

All Rights Reserved 2016.